• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvládnem 3 mesiace bez manžela s dvoma malými deťmi?

7. března 2012 
Chceme íst do zahraničia,máme plán Saudská Arábia alebo Austrália.
Budúci potencionálni manželovi zamestnávatelia však "umožnuju"nastahovanie sa s detmi až po 3 mesiacoch -teda vlastne po skúšobnej dobe.

Nevieme či do toho íst.
Sme Slováci v Čr,takže by som tu ostala sama s dvomi malými detmi-popravde si to neviem predstavit.Keby som nedajbože s jednou potrebovala íst do nemocnice,keby som ja ochorela-či to za to sotjí.
Stále nad tým premýšľam..a nehovorím o tom,ako su manžel a deti na seba naviazaní,číta im rozrpávky,kupava ich,všetok svoj čas čo je doma venuje im-nám ako rodine.

Ja sa bojím,že by sme to nezvldáli,staršia dcera by s tým mala asi najvačší problém.Ked manžel služi 2 dni,3dni že sa doma neukáže nevedia sa dočkat..

A samozrejme by sme si chýbali aj my navzájom..

Každý den by sme skypovali,ale to je iné-ked si to predstavím tak mi je už teraz clivo.
Zažili ste niekto niečo podobné?
Zvládli ste?
AKo?

ďakujem
6. bře 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

zvládnout se to určitě dá. Ale nepopírám, že je to náročné. Manžel byl půl roku v zahraničí, když měl syn tři roky. Volat mohl jen občas. Ale denně jsme si psali přes Skype, jen psali, volat nemohl. Babičky máme 250 km daleko, takže v případně akutní potřeby max. kamarádky mohly pomoct. Babičky až se zpožděním několika hodin, než případně dorazily. Byl to takový nepříjemný pocit, vědět, že manžel je daleko a rodina není úplně blízko. Ale jak říkám, zvládnout se to dá, ale jsou to nervy.
Malej to snášel docela dobře, nechtěl teda s tatínkem komunikovat, ale dost se na něj ptal, tak jsme si o něm povídali. Jo a bála jsem se co bude, až se vrátí. Ale úplně v pohodě, hned mu skočil do náruče. :slight_smile:
6. bře 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak si myslím, že ty tři měsíce zvládnete. To my jsme si teprv tak pořádně uvědomili, že je manža pryč, táhnout se to začlo až pak :sweat_smile:
6. bře 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ďakujem za odpoved.Niekedy mám pocit,že na MK sa odpovbedá len podla toho,či poznáme zadavatela príspevku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ešte rozmýšlame-ide o to,že tu vlastne nemám nikoho,absolutne nikoho,ani žiadnu kamarátku,nemám ani řidičák.Pokial sa rozhodneme,že do toho ideme určite si ho budem musiet spravit -inak si to neviem predstavit.
Tažké to je veru :unamused:
@kolca
7. bře 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bertica.h Ten řidičák by to chtělo, ten hodně ulehčí, zvlášť, když máš děti dvě.

Jinak švagrová má dvě holčičky 7 a 4 roky, a švagr byl taky půl roku v zahraničí a zvládli to. Ta teda řidičák nemá, ale vše má v místě a babičky 20 km daleko.
A za jak dlouho by měl odjíždět? Tak rychle nějakou kamarádku najít :wink: Ona je to velká podpora, teda aspoň u mě to tak bylo, člověk se vykecal z toho, že toho má plný kecky a zas bylo líp.
7. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bertica.h ahoj,drzim ti palce,bude to narocne :pensive: ale 3 mesice jsou dlouha doba,ale kdyz si reknes 90dni neni to tak hrozne :wink:
zkusenost takovou nemam. manzel byl pryc kratce,ale syn to (v te dobe cerstve 3 ) to desne spatne nesl. v noci se budil,plakal,volal tatu :pensive: kdyz sme si skypovali nechtel tatu videt,nebo s nim mluvit. kdyz se vratil,mel hysteraky a manzel se k nemu nemohl priblizit :fearful: :pensive:
ale byt tebou udelam rychlosvatbu nez popripade odjede. akorat jeste zarit jak to bude se skolou,domluvit se na indiviualnim planu a tak.
drzim palce
7. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek