Hledám kamarádky na kafe, pokec, procházky - Dolní Bečva a okolí

grada
14. kvě 2019

Ahoj....nedávno jsme se přistěhovali a ráda bych touto cestou našla nové kamarádky, přátelé....Přes zimu nebylo moc příležitostí k seznamování,tak to teď snad bude lepší 😊

mrav
14. kvě 2019

Ahoj. Jak máš staré děti? Já mám dceru tři a půl roku.

grada
autor
14. kvě 2019

Ahoj...Mám dvě dcery.Jedna 12 let a druhá 2,5 měsíce 😉

mrav
14. kvě 2019

Jestli ti nebude vadit, že jsem chlap, tak se můžeme domluvit. Jsme z Rožnova.

grada
autor
15. kvě 2019

Mě to vadit nebude....záleží co na to můj muž 😁😁😁 Ty jsi byl nebo ještě jsi na mateřské?

mrav
15. kvě 2019

@grada Od září už pracuji v obchodě na náměstí a Anička chodí do školky na 1. máje 1153 - do té větší, naproti Mamily .

grada
autor
15. kvě 2019

Vůbec netuším kde ta školka je. ...😊 ale to nevadí .........bydlím tu od půlky ledna ....jinak jsme tu byli už od prosince,ale jen víkendy .Chtěla jsem,ať dcerka dochodi pololetí v Opavě.Tak že jsme pořád jezdily tam s zpět .Bylo to celkem hektické období .

mrav
15. kvě 2019

@grada Tomu věřím - je to asi hodina cesty. Naši jsou z Bruntálu. Když jsme byli s Aničkou doma a abych si trošku odpočinul,docela často jsme tam jezdili.

grada
autor
16. kvě 2019

Je fajn občas zavítat zpět "domů"...zrovna teď jsme v Opavě.Ale zítra už jedeme zpět.Jen taková rychlovka.Ještě navštívíme ségru,naložíme kamarádku od dcerky a zpět na hory 😊 O víkendu má být krásně,tak s dětmi asi někam vyrazíme.

mrav
16. kvě 2019

@grada Docela krásně je na Pustevnách - a není to ani zas tak daleko. Jen se zajede na Prostřední Bečvu.
Dnes bylo fakt krásně po propršených dnech - a tak jsme si s Aničkou zašli na dětské hřiště do parku. Chodíváme tam docela často - jsou tam prolézačky, tabulky na malování, skluzavka, pískoviště... Je to kousek za mostem přes Bečvu za světelnou křižovatkou.🙂

grada
autor
17. kvě 2019

Pustevny jsou krásné.,...ale jaká je cesta z Prostřední nahoru? Na kočár to asi nebude,že?

mrav
17. kvě 2019

@grada Dá se tam dojet i autem - a jezdí nahoru i autobusy.🙂

mrav
19. kvě 2019

Tak jak výlet? Byli jste, nebo se teprve chystáte? My jsme s Aničkou teď u našich v Bruntále. Cesta to byla náročná - a to nás odpoledne čeká ještě cesta zpátky domů.

grada
autor
19. kvě 2019

Ahoj.....tak nakonec se holky zabavily samy.Půl dne jsem je neviděla.No a já jsem pracovala na zahrádce,tak že také relax.Maličká krásně spala,tak že jsem měla dostatek času na a skleník a tak . Ale na Pustevny vyrážíme určitě jindy 😉
A prosím tě,chtěla jsem se zeptat....nevíš kde je v Rožnově nějaké cvičení? Třeba jóga nebo tak něco?

mrav
20. kvě 2019

@grada Ahoj. Tak to teda nevím - ale řada sportovních aktivit bývá na Sokolovně - za Albertem na náměstí, kolem Hážovky a jídelny Zippis do kopce.🙂

grada
autor
20. kvě 2019

Super....děkuji za tip .Jaky byl den?

mrav
20. kvě 2019

@grada Po dovolené pracovní. Do Bruntálu byla o víkendu náročná cesta - jeli jsme s Aničkou poprvé tak velkou vzdálenost vlakem. Ale alespoň si užila dědy, babičky i pejska a já jsem si alespoň trošku odpočinul. Přece jen - jsem s ní od jejích dvou let sám...

grada
autor
21. kvě 2019

Je to náročné......to znám.....také jsem byla a první dcerkou sama.....asi od dvou a půl......ale já měla mamku hned po ruce,což byla velká výhoda.Bez ní bych to nezvládla.....nemusela bych změnit práci.Měla jsem totiž nepřetržitý provoz.Tak že 12-ky a hlavně noční.Tak hlavně,že jsi si trochu odpočinul.....😉

mrav
21. kvě 2019

@grada Taky mám po ruce bratra v Zubří. Ono je to vždycky výhoda, když má Anička u sebe nějakou ženu. Tam má sestřenici i švagrovou. A jak si dokáže se sestřenicí, která má čtrnáct let hrát...🙂

grada
autor
21. kvě 2019

Tak to máš kousek.....to je fajn.....je dobré vědět, že člověk není na všechno sám ....😉

grada
autor
21. kvě 2019

Zítra má pršet.....pro změnu ....tak asi pojedu a koupím si nějaké kytičky na zahradu nebo něco co můžu šoupnout do skleníku....😊😉

mrav
28. kvě 2019

Bydlíte v rodinném domku? My s Aničkou v paneláku. Zahradu má brácha i naši a oba taky mají pejska. Jen ta fenka u bráchy je ostrá a Anička si na ní moc nezvykla. To Daneček u našich je jiné kafe - psí dědeček, který Aničku toleruje. No jo, děti a psi.🙂 A jaká zvířátka máte vy a co dobrého pěstujete?😉

arenca1980
23. led 2021

@grada Já mám dvojčata holky skoro 3 roky🙂

luckat25
19. únor 2021

@arenca1980 ahoj, budu bydlet od brezna v Roznove 🙂 shanim nejake nove kamaradky s detmi 🙂

mrav
20. únor 2021

@luckat25 Ahoj. Jestli nevadí, že jsem chlap. Mám dceru, 5 let. Přímo Rožnov. Jak jsou staré tvoje děti?

luckat25
20. únor 2021

@mrav ahoj, mam dve dcery 3 a 2 roky

mrav
21. únor 2021

Krásné holčičky. Ta starší už chodí do školky? Kde tu budete bydlet? My s Aničkou bydlíme u Rosavy, kousek od vlakového nádraží.🌝

janula1905
26. dub 2021

@grada Ahojky, já jsem těhotná 4 měsíc z Valašského Meziříčí, taky jsem tu krátce a hledám kamarády, takže klidně někdy dojedu a můžeme zajít na procházku či kafe, budu moc ráda za někoho s kým si popovidam.