Aktivní chodítko pro starší? Máte tip, co před sebou tlačit?

bustedka
28. srp 2020

Ahoj, bohužel z terapeutických důvodů mi bylo doporučeno pořídit aktivní chodítko. Synovi je ale 20 měsíců, tak nechci investovat vyloženě do chodítka, kde jsou hry pro miminka spíš. Napadá vás co by tak před sebou mohl tlačit? Mám po dceři dětský kočárek, ale ten se převažuje, takže potřebuju něco stabilního, pevného a vzhl3dem k velikosti bytu i něco ne moc rozměrného.

marti89
28. srp 2020

https://www.agatinsvet.cz/choditko-a-vozik-s-na...

Měl by to zároveň na hraní. Nebo jestli je šikovný tatínek, kupte menší kolečka a něco sestavte.

elencze
28. srp 2020

potkávám s vozíčkem z ikea, u nás rád chodil na rehabilitacích s takovým tím malým dětským nákupním košíkem, ale když jsem chtěla koupit, byla to šílená darda, asi jedině s ním odjet z obchodu :D

mirecka.jaroscakova
28. srp 2020

Na rehabilitaci nám byl doporučen vozík z ikea.

bustedka
autor
28. srp 2020

Super, ikea vypada dobre. Dekuji moc🙂

malytlustyhroch
28. srp 2020

Deti, co znam, ruzneho veku s ikea chodi rady, ale pokud byste z nejakeho duvodu potrebovali neco 100% stabilniho, tak tohle uplne maxi stabilni neni, asi jako kocarek na panenky bych rekla, proste je mozne se o nej oprit takovym zpusobem, ze dite i vozik spadne. Takze nejlip asi vyzkouset pokud nemate ikeu daleko, nebo jestli ma nekdo ve vasem okoli.