Chůvička s kamerou. Jakou doporučíte?

sorboni30
28. pro 2022

Maminky máte některá zkušenosti s chůvičkou, která má kameru?
Naše 10 měsíční holčička když se vzbudí během dne tak začne pochodovat po posteli.
Mám strach, že mi spadne z postele.. někdy odpojí chůvičku obyč na zvuk, takže vím, že je vzbuzená..
Ale raději bych na ni viděla, tak bych raději s kamerou.
Když byli kluci malí, měli jsme video chůvu, ale ta přestala fungovat..kupovali jsme ji tehdá před 8 lety přes Ebay..
Prosím o vaše zkušenosti případně co máte doma vy a jste s tím spokojení. Děkuji a přeji krásný den

tami91
28. pro 2022

@sorboni30 záleží, na jaké vzdálenosti ji budeš používat, my máme tuhle a na doma dobrý, zvládne i venčení psa okolo domu, ale 250m, jak píšou, určitě ne.
Výhodou ale je, že nemusí být stále připojena do sítě, takže jsme využili i v kočárku, vydrží na nabití pár hodin. Dá se nastavit Eco režim, že se rodičovská jednotka s obrazem sepne jen při pohybu, nebo zvuku. Za mě dostačující 🙂

https://m.alza.cz/maxi/bayby-bbm-7020-digitalni...

sorboni30
autor
28. pro 2022

@tami91 máme obývák dole v přízemí, ložnice je nahoře v patře tak aby to šlo přes stěny hlavně 😉 Podívám se děkuju

tami91
28. pro 2022

@sorboni30 to si myslím, že by mělo jít. My jsme v paneláku a signál jsem chytala ještě cca 50m od domu 🙂

me_druhe_ja
28. pro 2022

@sorboni30 chůvičky jsou naprd, kup si kameru🙂

sorboni30
autor
28. pro 2022

@me_druhe_ja kameru mám venku na domě 🤭 Jako myslíš i do domu dát kameru?

sorboni30
autor
28. pro 2022

@tami91 děkuju 🙏

me_druhe_ja
28. pro 2022

@sorboni30 tak ne takový ty velký, ale ty malý kulatý. 🙂 Já mám na obě děti Xiaomi a fakt super. Kamery teda musí být v zásuvce, jsou připojeny na WiFi a ty se můžeš podívat klidně i na druhé straně světa, pokud máš přístup k internetu. Takto vypadá obraz obou. Můžeš zoomovat, otáčet dle libosti. Já je mám připevněny na držáku na postelích. 🙂

anita003
28. pro 2022

Taky máme tu, co je zmíněná jako 1. a spokojenost... Dosáhne v pohodě ven přes několik zdí, nepotřebuje kabel, viditelnost v noci super, můžu uspat dítě v kočáru venku a jít v klidu domů. Akorát teda po 2 letech se mi ulomilo tlačítko na zapnutí, ale vzhledem k tomu, že jsem byla spokojená, koupila jsem ji znovu...

sorboni30
autor
28. pro 2022

@me_druhe_ja tak to chci. Pošleš mi přesný název prosím ať si najdu někde v obchodě? Děkuju 🙏

me_druhe_ja
28. pro 2022

@sorboni30 https://xiaomi-store.cz/cs/domaci-kamery/2000-x... můžeš mrknout podle názvu na ceny jinde. 🙂
Mám k oběma i tenhle držák, ale kupovaný na fr Amazonu, takže v ČR neporadím. Ale pokud máš někde blízko komodu nebo tak tak to můžeš položit tam. 🙂
Jako já jsem mega spokojená, první mám už přes 3 roky, druhou necelý dva. Za mě stokrát lepší než chůvička. 🙂 A i levnější

lenatko91
29. pro 2022

Měli jsme IP kameru, ale ta stála za houby. Pak jsme koupili Truelife a jsme spokojení

tami91
24. led 2023

@me_druhe_ja prosím tě, můžeš u téhle kamery i nahrávat záznam přímo do mobilu? 😊

kubesovaadelka
24. led 2023

@sorboni30 https://www.eva.cz/zbozi/87338/chuvicka-nedis-s...
Máme tuhle a vzhledem k ceně je to topka. Chůvička musí být teda v zásuvce nicméně na mobilu nainstujes aplikaci a pokud máš připojení přes internet, můžeš na na ní dívat odkudkoliv. Má i senzor pohybu, takže pokud by ti utekla z postýlky, chůvička ji bude pozorovat kam to jen půjde. Můžeš nahrávat video do mobilu, mluvit na ni přes chůvu, pouštět ji přes to ukolébavky, otáčet chůvičku přes mobil jak potřebuješ, no prostě vše jak píšou 😁

me_druhe_ja
24. led 2023

@tami91 ano. 🙂 Má i senzor pohybu. 🙂 A taky přes to můžeš na děti mluvit ale to moc nedoporučuju, moje děti se vždycky šíleně vylekaly. 😀

sorboni30
autor
24. led 2023

@kubesovaadelka už máme..dekuju