Dětská softshellová bunda. Máte zkušenost od zn. Lindex, H&M a Lego wear? Nebo jinou?

bamimi
9. srp 2021

Máte prosím zkušenost se softshellovou bundou od zn.Lindex,H&M a Lego wear. Která opravdu neprofoukne a nepromokne,syn je dlouhý a hubený,bývá mu zima,takže sháním kvalitní bundu.Nebo doporučíte i nějakou jinou značku,cenově kolem 1000kč.
Děkuji za tipy

jaja01k
9. srp 2021

@bamimi Nejlepší, co jsem zatím pro děti měla, byla alpinepro. Ta byla opravdu kvalitní a teplá, nikdy nepromokla. A měla pěkný střih na hubeňoury.

journals
9. srp 2021

Jen poznamka - nepomokavost neni vlastnosti softshellu 😉

lizzie02
9. srp 2021

Zatím nemám ozkousenou a koukám právě pro syna do školky a hodně mě zaujala značka Unuo (česká značka, krásné vzory)😊

emamaira
9. srp 2021

Syn má podobnou postavu a máme z Šijeme srdcem a super 🙂naopak mcKinley nic moc, byla mu v ní zima.

zelenaesmolda
9. srp 2021

@journals
spis vodeodolnost ale taky je treba ji cas od casu naimpregnovat 🙂

journals
9. srp 2021

@zelenaesmolda ano, odolna je dost. Nepromokava nikoliv. To spis pisu aby se pak nekdo nedivil. Stejne tak s pocitem zimy, tenhle typ bund si rika o funkcni spodni vrstvy.
Ja bych koukla na Unuo nebo Reimu.

michaelarousova
9. srp 2021

@bamimi my mame vse od znacky unuo ☺️Jsem moc spokojena..mame jak lehkou tak teplejsi varuantu a to same i kalhoty☺️

drep
9. srp 2021

Máme komplet softshellky a bunda od youngprimitive, mám též dlouhé a hubené dítě a jsem spokojená

bamimi
autor
9. srp 2021

Děkuji všem za tipy👍, mrknu na to a snad se do podzimu stihnu rouhodnout než mi zase vše vyprodají.😁

mamikry
10. srp 2021

@bamimi Taky mame bundicky od Unuo a od Young primitive a ja mam pro sebe od Sijeme srdcem. Vsechny tri znacky jsou co do kvality softshellu srovnatelne, lisi se jen strihem. Zatim nepromokla zadna z nich, a to jsem je jeste neimpregnovala.