E-shop Sinsay. Máte zkušenost?

klokanka31
23. říj 2020

Máte někdo zkušenosti s eshopem Sinsay? Chtěla bych tam nakoupit dupačky, ale nikde nemůžu najít recenze

dance01
23. říj 2020

@klokanka31 Objednávala jsem tam zatím jen šaty pro sebe a jsem spokojená. Dětské jsem zatím nekupovala.

areh
23. říj 2020

@klokanka31 je to jak co. Mám body, které jsou hrůza a pak overálky na spaní, které jsou super,příjemné. Je to něco jako Pepco.

klokanka31
autor
23. říj 2020

@areh
@dance01 Díky holky 🙂

kikimas
23. říj 2020

Já si tam brala pro sebe mikiny a v pohodě 🙂

theuska29
24. říj 2020

Nakupují 🙂 Třeba oproti Lidlu musím brát o velikost větší. Bodýnka mají silnější látku, akorát na tohle počasí. Tepláky, leginy též super. Jen overal na spaní dělaný na "tyčky" nožičky.

andrea93133
24. říj 2020

@theuska29 jojo s těmi overaly máš pravdu 🤦‍♀️ malé jsou akorát, materiál taky super, až na to, že jí to nedopnu přes nohu 🤦‍♀️
jinak body, tepláky, mikči atd jsou celkem ok, prostě něco jako Pepco 😊 rychlé doručení 😉 já si tam objednávala baleríny a drží a sedí dobře 😊

veru181
24. říj 2020

Teď jsem objednávala prvně bodíčka, overal a punčocháče. Ještě jsme nezkoušeli, ale na první pohled mi přijdou dobrá. Ale je fakt, že se mi taky zdají nějaká menší :D

purplerain
25. říj 2020

Objednávala jsem overaly na spaní a spokojenost. Velikost odpovídá (není větší jako třeba Lidl). Zaslání rychlé.

nikolite
27. říj 2020

Tak dneska dorazily body a já jsem teda zklamaná. Materiál katastrofa .... Jasně cena je dost nízká , ale přiště raději připlatím .

shirip
7. pro 2020

Já objednávala na e-shopu set pro miminko s hračkou (dupačky, body, čepička, bryndák + hračka) a veliké zklamání. Na 1.pohled to vypadalo skvěle, ale poté - na čepičce nahoře ve švu díra (špatně sešité), odchlíplá látka u ouška hračky (také špatně sešité), u body dirka v podpaží (pravděpodobně způsobena nešetrným připevněním visačky), u overalu lezou vnitřní švy z rukávů ven. A po vyprání se vše srazilo (cca o 1 velikost) a to nešlo ani o praní, spíše jen propláchnutí na krátký program, před 1. použitím, a více jak na uváděných 40° jsem to 100% NEprala. Čepice se srazila na výšku a roztáhla do šířky, ostatní se "jen" srazilo... Tak nevím jestli jsem jen měla smůlu na extra špatný kus...

nikoulinka
7. pro 2020

Vždycky spokojená 🙂 Mají i kamenné prodejny 🙂

ema90
7. pro 2020

Sinsay pokazde katastrofa mi prislo. Dala jsem tomu sanci dvakrat a vzdycky mi to prislo jak pekny ausus.
To z Pepca jsem s vecmi vice spokojena a vyjde to cenove jak Sinsay.

A uplne nejradeji objednavam nebo nakupuji v H&M.

eva3131
18. lis 2021

Sinsay zkušenosti - http://tonzes.com/sinsaycz.htm Já si tam brala pro sebe mikiny a v pohodě

klokanka31
autor
18. lis 2021

Já nakonec sinsay zkusila a overálky mají suprový 🙂