Houpátko, lehátko pro mimi. S jakým jste spokojené?

terez317
30. črc 2022

Maminky uvažuji koupit nějaké lehátko pro mou měsíční dceru.
Mám vyhlídnuté KINDERKRAFT Lehátko houpací Mimi Grey, ale nevím jestli se nedívat po nějakém elektrickém. Jaké máte vy a s jakým jste spokojená teda spíše vaší miláčci.? 🙂

tasimia
30. črc 2022

@terez317 ja jsem měla obyčejné Zopa Fold, jen vibrovalo, což bylo fajn když měla malá zácpu😂.

marrat
30. črc 2022

@terez317 mám doma Nuna leaf a babybjorn balance a jednoznačně babybjorn vede. Neuvěřitelně všestranné. Nunu máme hlavně proto, že unese až 65kg a starší syn do ni může. Nezarli tolik na mimčo.

ivybee
30. črc 2022

Taky mám BabyBjörn a jsem maximálně spokojená. A malá je spokojená taky. 🙂👍

krisstina93
30. črc 2022

Ja mám vibrační od Fisher Price a spokojenost, už v něm sedí šesté dítě a pořád funguje :D děti s něm spokojeně spaly, používala jsem na krmení, než uměli sedět, je lehké, tak sem to nosila všude po bytě. Ještě máme houpací do elektriky, ale to je objemné, nedá se to zabrzdit, takže bych v tom nemohla krmit aniž by se mi v tom pořád někam houpali a ještě se to blbě kamkoliv poponasi.

elesse
30. črc 2022

Za me nuna leaf, sedavala jsem v nem pak v kuchyni taky:D

me_druhe_ja
30. črc 2022

Babybjorn. Jednoznačně. Ten mi zachránil nervy u mladsi.

elsy3
31. črc 2022

@terez317 Ja jsem maximálně spokojená s Joie Dreamer. Mám ho z druhé ruky a používáme denně, syna v něm krmim, usíná v tom. Miluje ho, už si do něj sám leze 😀 ma vibrace, zvuky bílého šumu a houpe se pohybem dítěte, je polohovatelné. Asi nejlepší investice, co jsem mohla udělat.

pe_tu_ss_ka
31. črc 2022

Máme nuna leaf curv s tím houpacím motorem.