Lehátka pro miminka. Poradíte, prosím?

terez317
18. črc 2022

Maminky myslíte si že KinderKraft lehátko MIMI grey je levnější varianta BABY BJÖRN LEHÁTKA? Máte některá prosím o recenzi. Nebo jaké jiné by jste doporučily?

marilen
18. črc 2022

Ahoj, my jsme houpátko měli a bylo k nezaplacení. Bohužel už to jsou čtyři roky, co ho nepotřebujeme a tak Ti s konkrétní značkou neporadím, ale to co naše houpátko mělo a co bych určitě chtěla je následující: aby bylo elektrické a to ne jen na baterky, ale i na adaptér, aby bylo pro miminko už od narození, mělo 5-ti bodový bezpečnostní "pás", nastavitelné rychlosti houpání, volitelné melodie (hudba i příroda), stříška s hračkama - odnímatelná (věšli jsme na ni dětem hračky.) Houpátko se dalo i zaaretovat a pak nehoupalo a bylo spíš jako sedátko. Musím přiznat, že jsme v něm nikdy děti nenechávali jen tak přes den samotné. Nejvíc jsem ho využila v noci, když malá nespala, já už neměla sílu být vzhůru a nebo chodit po bytě a chovat. 😉 Malá houpátko milovala. Já jsem ji vždycky po usnutí dávala zpátky do postýlky. Zdálo se mi, že tam má víc místa a klidu. Když byla starší, tak jsem jí dávala do houpátka na chvíli si pohrát, aby měla nějakou změnu. Když jsme začínali s příkrmy, tak jsem houpátko obalila plínou a zaaretované jsem ho používala jako krmící židličku 🙂 Držím palce, věřím, že najdeš ideální houpátko právě pro vás. 🙂