Hrací deka Canpol babies - praní.

katule1990
24. led 2021

Ahoj holky,

pořídila jsem pro syna hrací deku Canpol babies zahrada podle kladných recenzí (https://hraci-podlozky.heureka.cz/canpol-babies...). Teď jsem jí chtěla dát vyprat, ale pěkně jsem se vytočila, protože na štítku píšou, že se deka prát nesmí, jen otírat hadříkem. Nechápu, jak můžou vyrobit deku pro malé miminko, které blinká, slintá atd., která se nedá prát ☹. Nemáte jí některá taky a nezkoušela jste jí do té pračky dát?

nika82
24. led 2021

pokial vnej nieje hraci strojček, tak ju daj na jemne pranie na 30C

katule1990
autor
24. led 2021

@nika82 Není, vevnitř jsou ale zašitý nějaký chrastítka a pískátka. Každopádně to na těch 30 stupňů asi zkusím vyprat, protože co s takovou dekou, která prát nejde 🙄.

jiss
24. led 2021

@katule1990 žádné ty hračky pro mimina se podle štítků nesmí prát 🙄 asi že to není z bavlny. Také nechápu. Ale kašlu na štítky, vše jsem prala aspoň na 30 na krátký program a nezdá se mi, že by se tomu něco zásadního stalo; pořád to kvíká a šustí. Akorát králíkovi se oddělují vlákna z uší, které jsou z nezačištěné textilie, tak to je nic moc. Myslím, že se výrobce jen chrání od reklamací.

fyii
24. led 2021

@katule1990 vsechno peru a porad, stitky nectu. Proste to musi byt pro dite ciste. Urcite bych ji teda nedavala do susicky, jen nechat volne uschnout. Na 30 C se mi neznicilo jeste nic.

me_druhe_ja
24. led 2021

Peru všechno, pokud to nehraje.

katule1990
autor
24. led 2021

Díky, holky. Už se pere 🙂. Snížila jsem otáčky, dala to na 30 stupňů a na nějaký šetrný program.