Jídelní židlička. Jakou polohovatelnou doporučíte?

suzanne_capulet
19. led 2021

ahojte.poradte prosím polohovatelnou jidelni zidlicku pro 8,5 mes syna, ktery jeste nesedí. potrebuju, aby byla lehce omyvatelna a mela dost široký pultik, na ktery se vejde prilnava twistshake podložka s talirem, pokus nekdo taky ma. diky moc 😊

honeya
19. led 2021

Mám chicco polly, myslím, že na ten pult by se podložka měla vejít

jednaholkaa
19. led 2021

@suzanne_capulet To uz bych nekupovala pro tak velky dite, za chvili bude sedet a muzes koupit treba rostouci..

amazonkajanik
19. led 2021

@suzanne_capulet to máš snazší ho dát třeba do staršího vajíčka,než kupovat židli. Ani se nenaděješ a bude sedět. Ovšem,pokud máte v plánu další,tak se neztratí. Jinak ségra krmila v polohovatelnem lehátku,já právě v tom vajíčku.

suzanne_capulet
autor
20. led 2021

@amazonkajanik ja práve krmim ve vajicku a je to zacakany od jidla, tak mne to rozciluje. ale je pravda, že to asi vydržím, muze brzo sedet.. jinak už pro sedici mimco zidli mame po prvnim jenom s uzkym pultikem tak jsem hledala alternativu

surikata131
20. led 2021

@suzanne_capulet Peg perego Prima pappa follow me

amazonkajanik
20. led 2021

@suzanne_capulet tak to jo. Já mám po ségry dětech dřevěnou,co se dá pak rozdělit na stolek a židli a ten pultik k tomu je dost široký. Měla jsem i z Ikei plastovou, ale ta mi moc neseděla a nakonec jsem ji darovala mamince,co zůstala sama s dětmi