Jukki - výrobky z Polska pro miminko. Ano či ne?

cherie24
10. srp 2021

Ženy, zajímalo by mě, kupujete věci pro miminko/děti z Polska? Narazila jsem na eshop jukki, kde mají celkem pěkné ceny na zavinovačky a podobně, ale jak jde o Polsko, tak tomu moc nevěřím, vzhledem k těm neustálým aférám s jedovatými výrobky pro miminka a aférám s nakaženým masem. Připlatíte si raději nebo se toho nebojíte? 🙂

pampeliska1313
11. srp 2021

Připlatíme si.

oli_k
Autor odpověď smazal
Zobraz
nagojka
11. srp 2021

Take mam od Jukki temer celou vybavicku postylky a maximalni spokojenost..

felixfelicis
11. srp 2021

Nekupuju zbytečnosti (což pro mě celé tyhle sady do postýlky jsou) a za ostatní si připlatím.

konidana
Autor odpověď smazal
Zobraz
jiriiinka
11. srp 2021

Mam celou sadu do postylky a taky jsem se bala co mi prijde .ale jsem naprosto nadsena 🙂 je to super a za nizkou cenu.

agneska7
11. srp 2021

Také mám celou sadu do postýlky a jsem maximálně spokojená ,..... Nechápu proč by měly být polské věci špatně 🤷

zoli16
11. srp 2021

@cherie24 mám jejich kojici polštář a je boží 😉

zelenaesmolda
11. srp 2021

@cherie24
Bydlime v Ostrave,ja jsem na obleceni z Polska vyrostla a nevidim na nem nic spatneho.Co bych ale nekoupila je polska autosedacka nebo kocarek.
A spousta veci,ktere se daji v Polsku koupit jsou dovazene z Turecka jen tak mimochodem 🙂

cherie24
autor
11. srp 2021

@felixfelicis mě se to třeba líbí, ale šíje nám to babička, tak si nakoupím látky a vyjde nás to podstatně levněji. Docela se v tom využívám 🙂 Koukala jsem, že i ta zavinovačka je celkem lehce ušitelná, ale mají tam právě i hezké ceny na kojící polštáře a všechno nám teda babička neušije. Vím, že se člověk může i obložit dekou, ale s první jsem ho využívala fakt hodně a nepřišlo mi to jako vyhozené peníze za zbytečnost. Spíš fajn výpomoc. 🙂

cherie24
autor
11. srp 2021

@nagojka
@zoli16
@agneska7
@jiriiinka díky za reakce, polštář teda objednám ☺️ právě jsem se trošku i obávala vzhledu, přeci jen fotka nerovná se realita...

rendulik82
11. srp 2021

@cherie24 mám od nich hnízdečko a plínky, růžové a mint a ty jsou úplně skvělé. Objednala jsem teď ještě jedny. A hnízdečko taky super, hezky ušité, kvalitní. 🙂

felixfelicis
11. srp 2021

@cherie24 Jestli ho ty chceš, tak si ho kup, mám jeden bazarovy, který jsem dostala při nákupu jiné věci, a jeho původ vůbec neznam. Kdyby byl polský, neudivilo by mě to 🙂 Já jsem ho právě vůbec nevyuzila, ani zavinovacku, kterou zas nesnasely děti, hnizdecko jsem nemela, mantinel a kapsář na postýlku jsem měla šitý z Fleru, ale ukázalo se to jako blbost, když děti v postýlce nechtěly spat😀, tak jsme nakonec prodali i tu postýlku. Na první dítě jsem aktivně pořídila nějaké dečky a dítě věcné odkopane, nespalo pod nimi...Nevydrzela jsem neudělat si v těhotenství ničím radost ale realne jsem nepotrebovala z těch dětských věci skoro nic.

aprile
6. lis 2021

@cherie24 mám kojící polštář a velká spokojenost ... S čím naopak nejsem vůbec spokojená je spací vak ... Sice je pěkný krásně zpracovaný vatovaný, ale velký otvor pro hlavičku a ručičky jsou absolutně nevhodné a nebezpečné pro malé miminko ... ( Sice je to straší diskuse ,ale mohlo by někomu pomoc v (ne)koupi spacího vaku )