Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kombinéza H&M. Jakou velikost pro roční, 13 kg a 79 cm?

andylle
27. srp 2020

Ahojte :D potrebuju poradit chtěla bych pro malého koupit komhinezku na zimu z H&M a nevím kterou velikost, má rok 13kg a 79cm. Máme z tama pyzamka veliskot 92, rukávy má dobré ale nohavicky má dlouhé tak nevím kterou vzít.
Děkuji za všechny rady 🙂

zelenaesmolda
27. srp 2020

@andylle
proc ji nevyzkousis nez ji objednas?

puhelin
27. srp 2020

Pocitejte, ze ji bude nosit jeste za 6 mesicu. Klidne bych vzala 86

andylle
autor
27. srp 2020

@puhelin
@puhelin já právě nevím zda by mu to nebylo už tak tak, ty pyzamka má 92, tak právě nevím kterou velikost zvolit

puhelin
27. srp 2020

@andylle Tak vemte vic velikosti a porovnejte.

g_m
27. srp 2020

Já bych počkala. Loni jsem prckovi koupila přesně v tuto dobu kombinézu, kterou měl šíleně velkou, ale na zimu byla pak akorát. Kombinézu bude potřebovat až za dlouho, já ještě čekám... Nebo jak radí holky, vzít dvě velikosti a nechat tu větší!

g_m
27. srp 2020

Nebo já budu prodávat péřovou Columbii právě z loňska 😀 Ta modrá, je to superteplá boží kombinéza, kdyby byl zájem 😀 Prcel měl rok loni v září a byl docela velký...

popelka1984
27. srp 2020

Jakou má velikost u overalů, triček, tepláčků teď?
Z HM objednávám často, hlavně pro syna. Velikost obvykle sedí, výjimečně musím vzít větší, jako třeba pyžama z žeržeje.

andylle
autor
27. srp 2020

@popelka1984 nooo trička má 92,98 jak které a tepláčky většinou 92, on je spíše mohutnější a má širší ramena tak neoblece všechno, měl 13 kg už v 8 měsících právě...cvalda to je 😁 a z hm mám pyzamka 92 a tam jsou delší nohavice tak se bojím aby to nebylo moc dlouhé, maximálně jim to pošlu zpátky no 😅

andylle
autor
27. srp 2020

@g_m děkuji za nabídku, promyslím a kdyžtak bych se ozvala 😊

popelka1984
27. srp 2020

Kombinézu jsem brala vždycky tak aby jí měl na dva roky, přecejen nestojí pár stovek. Vzala bych tu 98, možná bych ze zvědavosti zkusila i 104 kdybych jí chtěla na dvě sezóny, navíc zima je za pár měsíců.

deli_lah
27. srp 2020

Malá nosila minulé léto 92 a kombinézu měla pak v zimě také 92. Ty kombinézy mají opravdu velké, koupili jsme puvodne vetsi a museli jsme vymenit 😀

luciklim
27. srp 2020

@andylle objednej si dve velikosti, vyzkousej a pak jednu vrat 🙂 ja to tak delam, mam rada prime srovnani 🙂

ruzenka95
27. srp 2020

Bych poradila koupit minimalne 98.

diva_ziva
27. srp 2020

@g_m Ja bych ji vzala. 🙂

nekiaxy
28. srp 2020

@popelka1984 104 bude nosit letos muj 4 lety syn. Mela jste v ruce bekdy kombinezy H&M? Jsou neuveritelne obri:D

popelka1984
29. srp 2020

@nekiaxy kombinézu ne, pro syna odsud běžně kupuju, zatím to většinou sedělo, pyžamo ale musím brát větší. Kombinézy jsem brala třeba ze Sportisima a tak a tam obří nebyly 😁

krasna_neznama86
29. srp 2020

@nekiaxy souhlasím... Já vloni synovi tuhle objednala z H&M, všechno jejich oblečení 98, tak i tu kombinézu... No, bude ji nosit až letos, že... Takže dcerce jsem vzala 80, páč počítám, že bude obri

nekiaxy
29. srp 2020

@krasna_neznama86
@popelka1984 mně takhle zaskočila bodyna. Měli jsme kombinézu, v roce a půl 74:D letos ve 2,5 mam nachystanou 86🙂 bodyna ale odpovídala, takže byla malá... obecně mi přijde, že bundy a kombinézy mají velké, zbytek jak co.