Plenkové kalhotky Monperi. Zkušenosti?

veru181
15. únor 2021

Jaké máte prosím zkušenosti s plenkovými kalhotkami Monperi? Začali jsme včera používat, protože mrňouse už moc nebaví při přebalování ležet, a zatím mu dvě ze tří protekly (vrchem). Tak jestli je nějak špatně nandavám, nebo je to běžné 🙂.

emillyhk
15. únor 2021

@veru181 Nemám zkušenost s kalhotkami, pouze Monperi plenky, ale ty nám taky skoro pokaždé protekly. Za mě zklamání 😞

veru181
autor
15. únor 2021

@emillyhk Já se toho právě taky trochu bojím, protože velikost 3 nám taky často protékala :-/. Doufala jsem, že by kalhotky mohly být lepší 🙂

jirovapa
15. únor 2021

@veru181 na obě dcery jsem používala tyto plenky a ty klasické mi nikdy neprotekly a kalhotkové jsem ani nezkoušela, protože obě holky jsou v pase hubené a i kalhoty nebo tepláky jim musím v pase utahovat (dávat druhou gumu). Takže když jim nesedí kalhoty v pase, ale na délku ano, tak jsem si řekla, že i plenky jim nebudou sedět 🙂 a myslím, že to není chyba značkou plenek 🙂.

veru181
autor
16. únor 2021

@jirovapa Je fakt, že syn je sice velký, ale bříško moc vyboulené nemá 🙂. Tak možná zkusím počkat, až se bude blížit u plenek k té vrchní váhové hranici, jestli to bude lepší 😀

jirovapa
16. únor 2021

@veru181 tak to by mohlo být tím 😁