Přebalovací pult. Do kdy jste jej potřebovali?

12. bře 2023

Dobrý den, jen tak pro zajímavost, od kdy do kdy jste potřebovali pro vaše miminka přebalovací pult, předem děkuji za odpovědi, Bára

cilkat
19. bře 2023

Synovi je 7 a stále ho používá: je totiž hned u umyvadla a je to jedno z mála míst, odkud dosáhne na poličku s kartáčky O🙂.

martinka0209
19. bře 2023

Jinak už od narození miminko musíte držet a nesmíte ho tam mít ani na chvilku samotné a to mi říkala od začátku sestra u doktorky ať na to myslím, takže záleží jake přebalování ti bude vyhovovat,taky mám ráda svoje zada,já dokonce koupala v kyblíku na stole,abych se nemusela ohýbat,než z kyblíku vyrostli

luucas
19. bře 2023

Dceři bylo v prosinci 6 a jede s námi pořád 😁
Teď už teda u druhé, ale do 5 a půl jsem ho využívala každý den - stojí hned vedle vany, takže na utírání, foukání vlasů atd. To bylo k nezaplacení. 🙏🏼
Plenky měla jen do 18 měsíců 😁
U nás na 100% nejvytíženější věc od miminka.

ekou
19. bře 2023

U nás byla přebalovací podložka z ikey. Použití od 0-4 měsíců, potom už přebalování na posteli popř jiné rovné ploše :D. Za mě přebalovací pult zbytečnost, ale jsem praktická osoba...

kompleta
19. bře 2023

@luucas u nás je to hodně podobně, všechno oblíkání, svlíkání po koupání i když už neměla plíny bylo na přebalováku co stál vedle vany

martikbertik
19. bře 2023

Dcera má 2,5let a doteď ho používám... Na oblékání, po koupání...(aspoň vím že mi nikam neuteče 🤣)

nellinka123
20. bře 2023

Máme komodu a nahoře je nástavec, takže se z toho udělá opravdu velký přebalovací pult (cca 80*80 cm). Používali jsme ho ještě dlouho po odplenkování, asi do 3.5 roku, než jsem otěhotněla. Vždycky večer po koupání jsem na něm syna dosušila, namazala a pod mým dozorem se obléknul. Nikdy takhle velký nebyl na pultu sám. Pro mě je to něco, bez čeho si to nedovedu představit, kupovali jsme ho cca v synovo 3 měsících a do té doby jsem fakt trpěla při přebalování na posteli.
Jsou věci, které jsou pro mě nepotřebné, ale přebalovák to tedy rozhodně není. A jsem si jistá, že ho budeme používat dlouho i teď s druhým dítětem.

pajii25
20. bře 2023

Nikdy 😁🙈