Zimní kombinéza F&F, Pepco, Lidl. Máte zkušenost?

makky225
20. zář 2023

Ahoj holky máte někdo zkušenosti se zimní kombinézou tesco, lidl, pepco, sinsay a podobné? Hledám pro prcka (18m) a na těchto značkách se vůbec neuvádí vodní sloupec jako např u reimy, decathlonu atd 🙄. Jak si tedy stojí? Vydrží něco?

klokanka31
20. zář 2023

@makky225 Já mám zkušenost s bonprixem a sinsay, a naprostá spokojenost.

ellyem
20. zář 2023

Syn měl Pepco i F&F a přišly mi stejné.

mama_mila
20. zář 2023

Měli jsme dvakrát z Lidlu a v pohodě, budu kupovat i mladšímu

nat
20. zář 2023

My mely Lidl a Next a super 🙂 Pepco des syn mel jen k dedovi kombinezu ale po chvilce byl mokry :-/

1pomnenka
20. zář 2023

Vodní sloupec se neuvádí, ten materiál ani žádný nemá. Promočí se. Někdo řeší impregnací. Já bych raději koupila Reimu z druhé ruky.

pinkninja
20. zář 2023

@makky225 Pokud ji mate do kocarku, tak staci asi jakákoli. I když se kvalitou zpracování mohou lišit. Pokud jste outdoor rodina a budete trávit cas na snehu, břečce, zvolila bych neco třídu vys. H&M mívá drazsi radu s kvalitního materiálu, Lindex, Didriksons, Reima. Firem je více. Ale opravdu zalezi, jake mate s kombinezou úmysly…😉Aby se případná investice (i z druhe ruky) vyplatil.

leilinka1234
20. zář 2023

Ani do jedné značky bych nešla. Měla jsem jak f&f, tak lidl, ale pouze pro kočárkové dítě. Pro chodící bych nic takového nevzala. Ale my jsme z hor...

podaji
20. zář 2023

A ja kupuji jedine v lidlu. Uz od malinka. I ted kupuji bundy a oteplovaky a vzdycky byli v suchu a teple a navic to vydrzi narozdil od jinych znacek. A ze jim davaji zabrat.

krisstina93
20. zář 2023

My měli z Lidlu, ale dítě v tom víceméně jen sedelo v kočárku, jak se začnou valet ve sněhu, je to hned promocene.

gdpr
20. zář 2023

Mali sme Lidl a maximálne sme spokojni ideme kupovať aj na tento rok.

ada22
20. zář 2023

Z těch značek asi Lidl. Bacha u nákupu z druhé ruky v čem to předchozí majitel pral.

bara88
20. zář 2023

@ada22 tak zrovna u lidlu je úplně jedno v čem to člověk pere. Obleceni nemá žádný vodní sloupec

rebe
20. zář 2023

Vydrží dost, záleží na tom, co očekáváš. Při dopoledním nebo odpoledním cca 3 hodinovém válení se ve sněhu i břečce se postupně promočí, ale udrží dítě v teple. Jestli ale potřebuješ udržet dítě opravdu v suchu nebo zůstat venku déle, chce to už něco kvalitnějšího.

michaela666
20. zář 2023

Měla jsme jen z Lidlu a brzo bylo mokré. Nedám dopustit na značku Pidilidi a na Tom bazaru, jehož jméno nesmíme vyslovit seženeš kombinézu kolem 300.
Tak možná jen typ po čem se vyplatí koukat i z druhé ruky.

terkezz
20. zář 2023

@makky225 měli jsme z lidlu a super, vydržela vše a byla teplá, za cca 350kč 🙂 a krásná