Co vše zabalit 6letému rošťákovi na týden v chatce?

pampalin
23. čer 2016

Ahojky!
Děda bude tuto neděli brát svá vnoučata - i našeho 6letého rošťáka - na týden do chatek. Nikdy ještě nebyl pryč na tak dlouho a já vůbec netuším, co mu zabalit. Vy, kdo máte víc zkušeností, poradíte? Oblečení zvládnu, napadly mě jen holínky, pláštěnka, plavky, opalovací krém, nafukovací rukávky, nějaká oblíbená hračka, stolní hra a knížka.
Díky.

lucinkaxxx
23. čer 2016

Myslim,ze te to napadlo suprove 😉 ja bych do knizky vlozila jako zalozku spolecnou fotku kdyby se styskalo,syn to tak vozi na tabory doted a bude mu 11😄 nevim jak na tom budou chatky s vybavenim,ale pokud to jsou takove ty uplne tabornicke,tak mozna baterku? Nevim jaka tam bude moznost koupani,pokud prirodni,tak doporucuju jeste i botky do vody. Repelent se bude hodit taky 😉a kdyby nahodou tak neco na spaleniny od slunka,na teplotu a na prujem. Ale to bude asi balit babicka 😉

lucinkaxxx
23. čer 2016

Teda pardon,ted ctu ze je bere deda 😉 tak to budou mit zazitek,dedove byvaji min starostlivejsi nez babicky. To se bude deckam libit 😄

denousek
23. čer 2016

Rukavky?sestiletemu ? ? Jinak jeste repelent na klistata treba?

lv
23. čer 2016

čelovka
polštář

agne
23. čer 2016

Spacák, dvoje tenisky, jedny botasky, pohorky, míč, alespoň nafukovací, pohled se známkou a adresou, aby mohl napsat - případně to zajistí děda, já měla ráda různý sešity s doplňovačkama, rébusy, spojovačky, kdyby pršelo, pastelky, baťůžek na pití a svačinu a oblíbenou hračku... možná první zavírací nůž - rybičku 😀

pampalin
autor
23. čer 2016

@denousek Když neumí plavat, co je na tom divnýho?

denousek
23. čer 2016

@pampalin tak s rukavkama se prave plavat nenauci ale jinak nic nic 😊

kvakuska
23. čer 2016

@denousek pokud jede s bandou dětí a s dědečkem, tak se bude chtít především vyblbnout, né se nutně právě teď naučit plavat 😠

artemis3
23. čer 2016

Jako táborová vedoucí jsem měla vždycky problém, že měly děti nedostatek ponožek. Některé maminky zabalily třeba jen dvoje na týden a je potřeba mít na každý den jedny. Pak je taky docela vhodné, aby dítě balilo s maminkou. Plno jich plakalo, že nemají tu a tu věc a přitom jen nevěděly, kde to v batohu hledat. A taky přibalit nějakou pokrývku hlavy, jestli je zvyklý na kšiltovku apod. a třeba sluneční brýle.

katulen
23. čer 2016

přesně tak, když neumí plavat a bude tam více dětí (jasně, že musí děda i tak hlídat), ale...jistota je jistota...ani můj syn ještě neumí plavat...prostě má respekt z vody, tak mu to bude asi déle trvat - v létě jde na 2 příměstské tábory - plavací🙂. @denousek to je snad hanba, že neumí 6- leté dítě plavat? Mému bude za měsíc 7 a prostě neumí no🙂. Ale zase dobře lyžuje a závodně jezdí na horském kole, každý jsme jiný.
@pampalin přeji dědovi i dětem krásné prázdniny!

pampalin
autor
23. čer 2016

@denousek Tak sorry, že nejsem taková supermatka a nenaučila jsem své dítě plavat. Vy jste si evidentně do mě přišla rýpnout, ne?
@katulen Díky, snad to děda se 3 dětmi zvládne. Děkuji i ostatním. Kdyby ještě někoho něco napadlo, co tu není, budu ráda.

pabka
23. čer 2016

@pampalin nevim, zda uz nekdo neradil sprej na klistata... nase dcera mela uz letos tri ☹

luj89
23. čer 2016

Určitě nezapomenout i na nějaké jídlo - müsli tyčinky apod. ;) jinak myslim, že už tady vše důležité padlo.

denousek
23. čer 2016

jéééžiiiššš tak pardooooooooooooonnn -----že sem se zeptala....

sara84
23. čer 2016

Taky jsem jezdila na tabory jako vedouci a urcite hodne ponozek, a slipku ( vice nez kolik dni tam bude) a pokud spolecne sprchy tak gumove botky. Pokryvka hlavy je nutnost! A prihodila bych naplasti, desinfekci, nurofen, fenistila neco proti prujmu. Deda mit nemusi a kdyz mu to date primo do ruky, mozna vyuzije i jine dite?

pampalin
autor
23. čer 2016

@denousek No, já se totiž ptala, co s sebou a ne na to, jestli mu na plavání dávat rukávky nebo ne.
@sara84 Jo, léky je vybavím také.

denousek
24. čer 2016

@pampalin vzdyt jsem se jen zeptala?a pak jsem poradila repelent