Manželství na hraně. Je lepší společné sezení nebo každý zvlášť?
Dnes v 19:04
Co je podle vas lepší, když už je manželství na hraně. Společné sezení, nebo každý zvlášť?
Co je podle vas lepší, když už je manželství na hraně. Společné sezení, nebo každý zvlášť?
To asi bude zalezet i od problemu.. s byvalym partnerem jsme zacaly spolu, ale bohuzel pozde.. ja pokracuji sama dal..