Manželství na hraně. Je lepší společné sezení nebo každý zvlášť?
Co je podle vas lepší, když už je manželství na hraně. Společné sezení, nebo každý zvlášť?
@jana5382 Společné, psycholog pomůže abyste mluvili o svých pocitech a problémech, a zase můžete k sobě najít cestu. Je to cesta na delší trať, ale jde to.
@jana5382 myslím, že nejdůležitější je začít cokoliv dělat.
Takže klidně i sama. Pokud chce i manžel, tak ve dvojici, pokud nechce, sama.
Pomůže ti to podívat se na věci z jiného pohledu. Někdy je prospěšné vykročit ze své bubliny a nahlédnout jinam.
@elvira Pokud on nechce tak je to k ničemu.
@elvira Pokud on nechce tak je to k ničemu.
@anonym_a21cd6 myslím, že to není k ničemu. Pomůže jí to urovnat myšlenky, ujasnit si některé věci a je klidně možné, že za pomoci terapie zjistí, že v tom vztahu nechce být.
Já netvrdím, že když půjde sama na terapii,tak zachrání manželství...
My víme, že se máme rádi, ale zároveň spolu nedokážeme běžně komunikovat..
Těžko říct, každý potřebuje něco jiného. Začala bych spolu, podle pocitu dál pokračovala spolu, přidala pár sezení individuálně u někoho jiného jen pro mě, nebo pak přešla na individuální u obou, protože si napřed budete muset vyřešit nějakého svého kostlivce.
To takhle těžko říct. Často je potřeba jak společná terapie, tak každý zvlášť.
My byli prvně na společné, a pak šli každý zvlášť 🙂

To asi bude zalezet i od problemu.. s byvalym partnerem jsme zacaly spolu, ale bohuzel pozde.. ja pokracuji sama dal..