6leté dítě odmítá jídlo, máte zkušenost?

suzana33
5. zář 2014

Prosim vas uz sem zufala nevim co delat 6 leta holka vubec nekce jist aj kdys si neco vybere tak to nakonec nesni nemate nekdo nejake skusenosti?Dekuji za odpoved

werunkaw123
5. zář 2014

Dělá to takhle pořád, že odmítá nebo je to novinka a zda ano jak dlouho to trvá? Takovéhle věci můžou mít sto důvodů a taky žádný..... něco snad jíst musí, pokud si vymýšlí nechala bych vyhladovět... Dobrovolně o hladu dny nebude vedle talíře s jídlem byť takovým, který jí nechutná.

marketa11112
5. zář 2014

no, pokud to dela az ted, mohl by v tom byt i nejaky zdravotni problém - boleni briska , třeba nejaka alergie na jidlo, boleni při polykani, boleni zoubku. asi bych se ji zkusila hodne vyptávat nebo i zasla k lekarce.

karlajasmine
5. zář 2014

souhlasim s @marketa11112

suzana33
autor
5. zář 2014

ona to predtym nedelala ale az kdys se dozedela ze budeme mit miminko a na alergologiji sme byli tak nema zadnu alergiu.Tak nevim ci to moze suisit z mim tehotenstim ale zase na miminko se tesi

marketa11112
6. zář 2014

@suzana33 tak to by mozna moho byt i psychicke. tedy mozna hleda pozornost, nebo nechce ujidat miminu. muze to byt vic veci. ale asi bych s ni zkousela hodne mluvit, mazlit se, ujistovat ji laskou a mozna opravdu i lekare. je mi lito, ze si timto prochazite. urcite na to prijdete. 🙂)

anushka111
6. zář 2014

No napadá mě od obyčejného bolení břicha po slepé střevo. Vaše těhotenství ji zřejmě taky mohlo rozhodit a nenastoupila náhodou teď do školy? Podle věku by to sedělo. Jinak nechutenství je u dětí vcelku běžný ukazatel, že se něco děje ...
Pokud by to přetrvávalo, nebo skutečně jedla málo šla bych k doktorovi.
Ještě mě napadá, je vaše dcerka citlivé dítě?

suzana33
autor
7. zář 2014

Dekuji za nazori asi pujdu z ni k doktorce a promluvim bo se mi zda ze je citlivejsi a do skoly este nejde tak snad se to nejak spravi.