Co na pití chutná vašim dětem?

renca21
19. črc 2015

Ahojky,chci se zeptat co dáváte dětičkám na pití a co jim chutná?Můj 8měsíční synek totiž nechce pít vůbec nic kromě nutrilonu a dávat mu ho místo pití by mě sakra zrujnovalo...
Nemáte nějaký osvědčený typ co by mu zachutnalo?

luj_89
19. črc 2015

@renca21 A co voda s ovocnou šťávou?

kvakuska
19. črc 2015

@renca21 zkoušelas jen čistou vodu? a z čeho to pití dáváš? nedávala bych ze stejné lahvičky jako mléko, ať v tom nemá zmatek. Musí vědět že v lahvičce s dudlíkem je mléko (potrava) a v lahvičce s ouškama a s pítkem je voda (pití), aby ho to nemátlo 😉 ... nechala bych mu lahvičku s pitím poblíž, aby si ji sám mohl vzít, bude ho zajímat, začne si ji zkoumat a nakonec dojde i na to pití 🙂

ingrid1450
19. črc 2015

A nešlo by mu ho víc naředit? Jako vodu s příchutí Nutrilonu..Pokud už si všechno (čaje, štávy, holou vodu) zkusila. Já tak naučila dceru na vodu, že jsem jí do toho odstříkala MM, aby to mělo jen tu chuť a postupně jsem ubírala.

renca21
autor
19. črc 2015

no u dcerky s pitim caje nebyl problem a taky byla na UM.Zkousela jsem mu davat vodu,sypany caj,granulovany caj,detskou stavu a nic.Je mozne ze by mu jen proste nelezla prichut?ale nez najdu tu pravou je mozne ze utratim majland...
samozrejme ze mame zvlast lahvicku s pititkem aby to mel odlisene

mandala
19. črc 2015

@renca21 Já spíš myslím, že mu bude trvat, než tomu přijde na chut, asi jedině vytrvat a zkoušet dál. 😉

bajana
19. črc 2015

Najlepšie ponúkať cistu vodu. Naša iné nepije, lebo nemá šancu. Prípadne nesladený sackovy čaj, tým som začala, ale v lete sme prešli na vodu.

patrusa
19. črc 2015

Obe mije deti pijou cistou vodu. U mladsi to byl trochu orisek a trvalovtak nedic nez zaclka pit, ale nakonec v pohide. Chce to trpelivost a rozdelene lahvicky. Jak uz tu zaznelo

ev.ka
19. črc 2015

může být otázka, jestli umí z toho pitíka vůbec pít
je to pro něj asi nové
navíc některá pítka, teda ty netekoucí, jsou tak netekoucí, že z toho ani nejde pít 😀

shine2015
19. črc 2015

Vodu,čaj,stavu,občas naredený džus, nebo pomerančovou stavu s vodou.....nebo nakrajim ovoce do velkého skleněneho dzbanu a zaliju vodou, necham chvíli odstat.....pijeme to i my.

vercik83
20. črc 2015

Dávám jen vodu, chutná jí.

janawei
20. črc 2015

Dáváme jen vodu. Od začátku na ni má svoji lahvičku, používáme stejnou velikost savičky jako na mléko. Osvědčilo se mi, dát mu napít vlažné vody, pil ji lépe, než studenou. A když si po týdnu trochu zvykl, začali jsme dávat studenou a v pohodě.

irinka
20. črc 2015

Já dávám čaj, mošty od Ovocňáku, ředěný džus, šťávu, jen čistou vodu pít nebude, to raděj nebude pít vůbec.

werunqa
20. črc 2015

Obě naše dětí pijí čistou vodu 😉