Dá se uvařit nějaká polévka pro 7 měsíční mimi?

Maminky můžu uvařit nějakou zeleninovou polévku pro 7měsíční holčičku. Příkrmy papá jen ze skleniček. Moje uvařené ne. Ale když obědváme s manželem naše jídla, tak otvírá pusenku. Obyč zeleninovou polévku by jedla ve velkém. Samozřejmě dostala jen na okoštování jednu, dvě lžičky. Ale papala by to ve velkém :o)) Dá se uvařit něco podobného a pro ni nezávadného? Koření asi nemůže žádné, sůl taky ne... Poradíte.
elana
2. bře 2012
nojo, uvařila bych úplně normální zeleninovou polívku, akorát bez soli a koření :-N (bylinky může, trošku petrželky třeba), vždyť je to stejné jako jakýkoli jiný příkrm, jen je tam ponechaný ten vývar. V tomhle věku už do toho může i trošku kuskusu, těstovin (nevaječných), rýže, pokrájeného (nebo namixovaného) masa atd.
ladie
2. bře 2012
Tak ji uvař zeleninovou polévku ze zeleniny, kterou máš odzkoušenou ze skleniček a víš, že se ti po ní neosype. A rozhodně žádnou sůl a koření!
bejatka333
2. bře 2012
ahoj, napiš mi mailovou adresu do IP a já Ti pošlu receptíky pro mimi 🙂
petkave
2. bře 2012
Môžeš variť rôzne zeleninové vývary - ako píšu baby, bez korenín. Ale môžeš dať trebárs oregano, bazalku, majorán, kmín a pod. A ak chceš urobiť krémovú polievku - napríklad brokolicovú, kvetákovú odporúča sa pridať UM alebo odsať svoje.

Začni psát odpověď...

Odešli