Polévka pro kojence. Jak na to?

6. led 2023

Ahoj, mám první dítě, tak potřebuji poradit. Jak na polévku? Chápu správně, že polévka pro mimčo je vlastně to samý, co zeleninový příkrm, alorát víd naředěný? Prostě uvařená rozmixovaná zelenina? (Ještem nemáme zavedenou cibuli, takže tu jako základ nepoužiji)

lv
6. led 2023

Ano. A dava se 1 vec, ne polevka a hlavni chod

malytlustyhroch
6. led 2023

U prvniho jsem to nerozlisovala. Druhy kasovite veci spatne snasel, tak jsem davala jen vyvar bez rozmixovane zeleniny a pak uz rovnou (o par misicu pozdeji vyvar s kousky .

autor
6. led 2023

@lv jasně, já chci dávat polévku k večeři na střídačku s kaší

autor
6. led 2023

@lv díky🙂

sorboni30
6. led 2023

Polévku k večeři kojenci? A to zasytí? Malá má 11 bio 9 korigo..měsíců.. Snídaně ovesná kaše s ovocem nebo banán s piskotem (přesnídávky nechce), pribinak jak kdy..oběd polívka, druhé tři hodiny po polivce. Pak mléko 150ml, večer kaše. Spí celou noc.. Polívku na noc bych ji nezasytila 😶

jjasmina
7. led 2023

@sorboni30 ale jo dá se zasytit polevkou, a jak.. Ale musí to bejt fakt poctivá a hustá 😎

autor
7. led 2023

@sorboni30 to právě ještě nevím, jestli zasytí, chci to vyzkoušet. V různých skupinách furt kritizují naopak kaše na noc, jak kdyby to bylo největší zlo, a adorují polévky. Podle mě to zlo není, ale chtěla jsem zkusit i tu polívku na střídačku.