Vývar pro kojence. Odkdy jste začaly dělat z masového vývaru?

anetttta123
11. říj 2022

Ahoj maminky,
Odkdy jste začaly delat miminku polévku z masoveho vývaru? A kdy jste do vývaru začaly přidávat bobkovy list atd. a solit?
Chci si vyvar zmrazit a vzdy vytáhnout treba kostku a dát do rozmixovane zeleniny, ale zajimalo by me, co vse muzu do vývaru dát a odkdy . Děkuji. 🙂

jako_mala_holka
11. říj 2022

Já myslím, že jsem vývar dávala až kolem roku (nejsem si teda popravdě moc jistá), obecně jsem teda solila až po roce, koření atd taky, do té doby jen nějaké bylinky

jjasmina
11. říj 2022

@anetttta123 vývar a všeobecně polévky jsem dávala až po zavedení všeho, ale v 8 mes mi malá jedla vše, jedla prajticky co my a tudíž i osolené jídlo. Ale já nic nemrazila teda

pampeliska1313
11. říj 2022

Dělám třeba dvě hodiny tahlej vývar asi od trinacti měsíců. Nesolim. Dávám tam bobkovej a nový koreni.

emillyhk
11. říj 2022

Co jsme zavedli maso, přidávala jsem nesolený vývar do omáček, apod. Polévku syn začal jíst až asi v 20m, do té doby nejedl řídké teplé jídlo 😄

bertik20
15. říj 2022

Vývary jsem dávala asi od 8 měs, polévky mixovala a taky mrazila. Polévky si mrazím ještě i teď, kdy bude mít 2 roky. Uvařím velký hrnec polévky, jíme tak 2 dny a zbytek mrazím po porcích. Dost se hodí, když přijdeme kolem oběda domů a polívku pro syna nemám čerstvou

ivis_b
15. říj 2022

Po zavedeni masa, takze kolem 7m? Nesoleny, bez koreni. Se zavedenim korenove zeleniny a cibule jsem pak pridavala tyto potraviny i do vyvaru. Bobkovy list aspol. zhruba od roka.

amenophus
15. říj 2022

Prvni dceri jsem slabsi nesoleny a nekoreneny kureci vyvar davala na zredeni zeleninovych kasicek uz asi v 7 nebo 8 mesicich (vyvarem jsem vlastne zavedla maso). Druhe jsem ho teda jeste nedala. Ale sul jsem zacala trochu davat az asi v roce a pul, ale my ani normalne doma moc nesolime.

tasimia
16. říj 2022

@anetttta123 vývar jsem dávala od půlroku.
Samozřejmě bez koření, jen zelenina a kuřecí.

katulkaz
29. říj 2022
https://www.youtube.com/watch?v=TOuoeMT3ZWw

Tady je vše o stravě pro miminko. ❤️🙏🏽