Hrneček s pítkem. Jaký máte zkušenosti?

katakin
5. zář 2008

Chtěla bych se zeptat, jaký máte názor a zkušenosti na hrnečky s pítkem. Dnes jsem zkoušela dávat Jakoubkovi napít z hrnečku s pítkem a chudinka nevěděl, co s tím. Zatim ho jen kojim a dostává příkrmy. Slyšela jsem, že když je jen kojený, je zbytečné ho učit na lahev a hrneček je dobrý ten s tvrdým pítkem, ne silikonovým. Nemůže ho tedy zmačknout a samo to neteče ani při naklonění.Prostě musí sát, ale to on neví. Zkouší to chudinka jazykem jako při sání z prsa, ale nic &s11; Myslíte, že mu mám dát ten se silikonovým pítkem nebo mám vytrvat a on na to přijde sám? 😨

jitrulka
11. únor 2009

mallorry... ještě akorát... nevím jak je to u jiných ale tenhle se nesmí vyvářet. jen horkou vodou... ! některé se ale vyvářet mohou.

ewuli
11. únor 2009

Tak Nuk se vyvářet může..

alishia
11. únor 2009

tak ja uz to vyvareni stejne moc nehrotim, hodim to do mycky a kdyz se mi chce, tak jeste do parniho sterilizatoru...ale to jen kdyz se mi chce.)stejne malej strci uz do pusy kde co. ale zajedu do te hyposky,) uz se tesim, a fakt to netece? Zkus se z toho napit a fouknout do toho🙂))

jitrulka
11. únor 2009

tak pít jsem z toho zkoušela ale foukat ne 😀 a ani to ted bohužel nezkusím pač mě bolín v krku 😒

mallorry
11. únor 2009

alishia, toz do mycky ja zase nedavam radsi nic, kvuli mycimu prostredku 😕 ale horka voda asi staci, jak pises, stejne uz davaji do pusy kde co no...
jitrucel no to je jedno, hlavne, aby z neho pil 😀 😀 😀
alisihia 😀 😀 😀

ingulka
12. únor 2009

ahojte, ja sice este kojim, ale cajik jej robim do klasickej flasky... ci radsej zacat pouzivat tento hrncek?
Co si myslite? Co je lepsie? 😖

mallorry
12. únor 2009

ingulka ja bych zacala pomalu pouzivat hrnecek...jak psaly holky, je zbytecne ucit dite v puli roce na flasku, kdyz do ted kojis...takze ja chci zkusit rovnou hrnecek...aspon pak nebudes muset odnaucovat od flasky, nektere deti se ji nechteji vzdat ani ve dvou letech...

knobloska
12. únor 2009

Taky zkoušíme. Máme Nuby hrneček a ještě moc nechápe. Z Aventu to bylo úplně bez šance, jen ho kousala. To asi nevadí, že Nuby nejde vyvařovat, když z toho nepije mlíko, ne? Já problém s údržbou nemám, pořád je jako nový a už tady někdo psal, že se dá ten plastík koupit nový.

andtka
13. únor 2009

Ahojky, koupili jsme hrníček s pítkem NUK, ale nevím, jestli ho musím vyvařit. Není to tam napsané. Stál 230 Kč, tak abych to nezničila. Nevíte?

jitrulka
13. únor 2009

ewuli • 1d • 11. únor 2009 v 15:29
Tak Nuk se vyvářet může..

andy80
13. únor 2009

Knobloska: já nevyvařuju ani hrnek na mléko už. Vyvařovala jsem akorát lahvičky a savičky do 6ti měsíců, pak jsme přešli na hrnečky (na mléko Mam a na čajík Nuby) a jen je meju horkou jarovou vodou a následně oplachuju fakt hoooodně horkou vodou.

andtka
13. únor 2009

Jitrulka, díky. Zkusím to vyvařit.

ewuli
13. únor 2009

v pohodě to vyvyřit můžeš,já to sterilizuju v aventu do miktovlnky při 900w na 7 min.

knobloska
13. únor 2009

Andy my ještě mlíčko dudlíkujeme, takže vyvařuju. Ale myslím, že to děláš rozumně 😉 . Mně to vadí hlavně u těch gumovejch dudlíků

andtka
18. kvě 2009

Ahojky, nevíte, jestli se dá koupit náhradní savička k hrníčku s pítkem NUK + 6 měsíců? Hrnek byl docela drahý a teď k němu nemůžu sehnat náhradní savičku. ☹ Díky

pistula
19. kvě 2009

hoji holky....tak mala ma 7 mesicu a jelikoz porad kojim, tak jsem ji taky nechtela ucit na lahev. kdyz jsme zacli dokrmovat, poridili jsme ji hrnecek s tim silikonovym pitkem, je no nuby, a mala ho ma strasne rada. pit se z neho naucila prakticky hned a navic netece ani kdyz je vzhuru nohama, takze spokojenost na vsech stranach🙂

zelmirka1
19. kvě 2009

ahojte
ja mam hrncek Lovi ale maly zatial neprisiel na to ako z neho pit, len ked mu dam prec vnutri tu gumicku a tecie
z neho tak pije pekne. Myslite ze ma skusit ine ? Aky je ten Nuby, Nuk alebo Avent hrncek ? aj tam asi musi dieta dost tahat vsak ? Je kojeny takze flasku vobec nepouzivame.

megee
19. kvě 2009

zelmirka my byly od narození na UM a malej stejně jakýkoliv hrníček s pítkem odmítl...pije jen z flašky od jupíka s tím vytahovacím vrškem 😀

pistula
19. kvě 2009

zelmirka1:tak ja muzu jedine doporucit hrnky nuby mame ho doma a mala je s nim navysost spokojena...

ibolia
20. kvě 2009

Ahoj, taky se přidám. Malá byla kojená. Když jsem začala s příkrmy, tak jsem jí dávala čajík z obyčejné láhve od Bočka s plochým dudlíkem. Když zvládla tohle, přešly jsme na Avent. Ten netekoucí tréninkový. Ze začátku taky nevěděla, ale asi za týden to zvládla a teď z něj pije jedna báseň.