Jaké máte zkušenosti s podáváním kaše před spaním?

lenkaha
30. črc 2008

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s podáváním kaše před spaním. Já jsem to zkusila párkrát, protože se Kubík v noci budil na jídlo po 2-3 hodinách, ale žádný valný efekt to nemělo. Včera v vycucnul 130 ml, pak jsem ho dokojila a byl za 3 hodiny vzhůru... Dávám mu nemléčnou Sunarku.

hubka
31. črc 2008

Ahojte, aj mne maly krasne spal celu noc a teraz sa zacal budit, tak som dala mliecnu kasu Hipp do flasky, lebo z lyzicky mi moc nechcel, urobim hustu kasu cca 130ml o hodinu nato nakojim a mam pocit, ze sa budi viac ako ked som len kojila....tiez som zufala, lebo kazde 2-3 hodky som hore, vsetci vravia, ze to budu zuby, ale kde nic tu nic.......

Inak manzel k nemu v noci vstava, niekedy pomoze aj cumel, ale ked nie tak uz len mliecko.....takze mna vobec neciti, pretoze este chrnim 😀

zuzzanocka
31. črc 2008

ja som skusila doma uvarenu ryzovu kasu aj kupenu nutrilon ryzovu kasu a efekt ziaden. zobudila sa na velky hlad po 2,5 hodine. vypila didku a 110ml mlieka. skusila som aj nutrilon goog night a tiez nevydrzala dlhsie ako 2-3 hod. my sa budime na hlad 🙄

kraste
31. črc 2008

ahojte holky, já kaši dávám ob den od hami a nutrilonu. Je to úplně stejné jak kdybych dala malé mléko(jsem na nutrilonu), spí mi krásně pořád. Usne mi v 19.30h a spí do 6h do rána, takže si myslím, že ty kaše zasytí úplně stejně jak mléko.

frog
31. črc 2008

Ahojky,já taky dávám jaše od Hami mléčné,různé druhy a malá spí od 20.00-6.00,když nepočítám to noční zakňourání,že jí vypadl dudu 😉 .A jak už tady psala sirinka,asi je děláte moc řídké.Na návodu sice píšou poměr,ale taky tam píšou,podle potřeby buď zahustit nebo naředit.Takže já klidně dávám o 2 lžíce víc a jde to i líp nabírat lžičkou,páč když je to řidký,tak mi to z té lžičky teče.

luciferi
31. črc 2008

To,ze dieta po kasi dlhsie vydrzi,nie je pravda.Podla mna to zavisi od toho,ako dieta spinka,ak prespi celu noc,prespi a nepotrebuje papat,ak sa co i len trosku zobudi,uz pride nan hlad a musi papat.to je taka ista blbost ako sa povie,ze dieta po kupani lepsie spi,somarina. 😒

danu
30. říj 2009

kaminekmichal • Dnes o 11:36
Ahoj děvčata my s buzení v noci máme teď problémy.Je nám 5 měsíců a plně kojíme.Budíme se každou 1,5 hod,(jinak přes den vydrží v pohodě 3 hod) tak nám sestra u doktora poradila ať začneme s rýžovou kaší od Nestlé.Začali jsme před týdnem a míchám jí jen s převařenou vodou.Sní to celé a pak dokrmíme z prsu, ale stejně se v noci budí, nemáte někdo radu, jak by jsme noční spaní mohli prodloužit?Díky

gloria78 • 3d • Dnes o 11:48
dieťatko dojčíš, tak je zbytočné dávať tak skoro kašu, ono nepotrebuje na noc zaťažiť. aj náš nový DR to doporučil, ale nedávala som ju skôr ako sa nezaviedla mrkvičku, polievku a tak. takže až v 7-8 mes.

a spanie? hlavne buď ty pokojná, prebúdzanie nie je nič chorobné (aj keď viem, že unavujúce), v 5 mes.má ešte na to právo (to je moja skúsenosť) a dojčené detičky sa prebúdzajú väščinou preto, že chcú sa upokojiť svojim "teplým cumlíkom"
veľa trpezlivosti 😉

romankav • 1d • Dnes o 12:14
kaminek: z vlastní zkušenosti - některé děti se nebudí jen hlady, ale z jiných důvodů (bolesti bříška, zubů, úzkost, touha po mamince..). Tam ti kaše nepomůže (nám taky nepomohla, spíš mi přišlo, že to bylo horší) - ideální je prodlužovat v noci intervaly mezi kojením a dřív nedat. Je to dost náročné na nervy a trpělivost, ale dá se miminko zvyknout na buzení třeba po 4-5hod v noci.

gloria78 • 3d • Dnes o 12:17
súhlasím, dieťa veľmi napapané, alebo napapané tesne pred spaním, veľmi teplo oblečené sa skôr zobudí, kaša to nevyrieši, možno o pár mesiacov 😉

pikusa • 1d • Dnes o 12:30
Tak já stále kojím 3 krát za noc...zkusila jsem kaši a nic....stejně 3krát jedl..........
Občas se probdudí,cucne si jen čajíku a spí dál....
někdy čaj nezabere,musím nakojit.Ale co...jednou se snad i vyspím celou noc 😀
Jooooooo a do 6ti měsíců je plně kojený,pak jednou denně zeleninka jako příkrm..

samik2008 • 2d • Dnes o 12:36
teda z vlastní zkušenosti můžu napsat,že kaše na noc vůbec nepomáhala,stejně se vzbudil 1x na mlíko.

samik2008 • 2d • Dnes o 12:37
nebudí se kolikrát proto že by měli hlad,ale ze zvyku

lienka43 • Dnes o 13:04
Ahojte tak my mame 14 mesiacov a este sme noc neprespali 🙂 , kasa nam vobec nepomohla iba sme priberali a tie nase deti sa nebudia hladom ale zo zvyku 😉 alebo bolestou, mame zatial len 8 zubov takze noci co sa nevyspim este bude veeeeeeeeeeela, ale uz som si tak zvykla ze mi ten spanok nechyba...