Jaký další příkrm zvolit?

matyldik
2. kvě 2018

Ahoj holky,synovi bude 8 měsíců. Zatím mame ráno v posteli kojení jako snídani,pak v půl 10 ovoce,v 1 masozeleninu s přílohou,ve 4 kojení a v 8 kojení. Někdy ho nakojim místo oběda a masozeleninu dam v ty 4 hod. Bohužel se mi teď v noci budi velmi často a vyžaduje prso... včera jsem poprvé zkusila dat na noc umele mléko. Vypil asi 120 ml a už nechtěl,položil si hlavičku nám moje rameno a usnul. Ale klasika,vzbudil se po půlnoci a pak každé dvě hodiny. Takže zase zpátky ho budu kojit. Ale chtěla bych zavést Třetí prikrm..mám mu dat odpolední svačinu? Popr.jakou? Jogurt? Nebo kapsicku? A nebo mu dat ještě třeba kolem 7 večer kaši,vykoupat a v 8 kojit na dobrou noc?
Jinak syn je jedlik,přibírá dobre.. 70cm a 7,7kg

vladienka
2. kvě 2018

My to mame ako vy, akurat kojim o pol 3 na spanie, pak po 5 a o 7 ma kasu alebo zeleninu, po 8 kojim na spanie a spi celu noc. Dcera ma v 10 mesiacoch 10 kil

1lenuska1
2. kvě 2018

My jsme ted po 6ti mesicni prohlidce a zarazovani prikrmu mi vede doktorka... tak ted mame zacit odpoledni svacinku -jogurt. Jinak to ostatni mame jako vy... 🙂

matyldik
autor
2. kvě 2018

@vladienka budu prvně doufat,ze kaši se nám trochu zlepší spaní.. koupím asi mléčnou,ale chtěla bych bez přidaného cukru..musí to být přímo má dobrou noc? Nebo třeba se mi líbila od nutrilonu První kaše rýžová..jakou dáváte vy?

A myslíte,ze vadí,ze někdy v poledne kojim místo oběda? Každý to na mě hrne ze všech stran a já fakt nevím 🙂

lukysa
2. kvě 2018

unas se stáva v6 v 7-7:30kojim a jde spat stává v 9h okolo10kaše s jogurtem v jedenact kojim a jde spat na hodinu pak nějaký příkr ve tři jde spát tak zas kojím v pět o5 příkrm v sedm spát s kojenim no a cca od 11 to začína co 2h kojit až dorána :/ + zobne křupky kukuřične občas jablko trochu vody vypije jidla sní max 100-150g na porci když nestíháme že nejsme doma kojím misto jidla ,kěžby spal celou noc nebo jen 2x :D 9m 10,5kg

kladpol
2. kvě 2018

@matyldik Kaši bych raději dala malému ráno nebo dopoledne, ale na noc bych mu jí moc nedávala, dost dětí z ní bolí bříško že je pro ně těžká na noc. Některé děti jsou prostě nespavé a dát jim kaši na noc nepomůže, ale vyzkoušet to můžeš, to je na tobě. jako další bych zavedla jogurt odpoledne.

vladienka
2. kvě 2018

@matyldik ja davam len nemliecne kase- jahlovu ryzovu ale aj krupicovu s ovocim (je tam cukor, ale uplne sa z toho nezblaznim, striedam to so zeleninovymi polievkami... vsetci strasia s kasou na noc ale nam sa osvedcila