Potřeba kojení. Je to takto v pořádku?

xxkatka90
12. črc 2023

Ahoj, mám takový zvláštní dotaz. “Stačí” už skoro nekojit?
8 měsíční děťátko už nemá potřebu kojení přes den.
Kojím (takže vůbec netuším jakou dávku), pouze ráno po probuzení(snídaně), pak svačinka ovoce, oběd masozelenina, svačinka bílý jogurt, večeře mléčná kaše, před spaním kojení, v noci 1 kojení. Není toho kojení málo? Snažila jsem se co nejdéle kojit místo svačinky, ale malá ma potom očividně hlad.. prso přes den vůbec nevyžaduje. Je to takto v pořádku?

87pavlina
12. črc 2023

Mimčo si řekne samo. Moje malá chce taky jen večer před spaním a pak se ještě probudí v noci. Přes den mi kojení už bojkotuje, radši si dá nějakou jinou ňaminu 😀

emillyhk
12. črc 2023

Pokud už se míň kojí, tak část mléka nahradit třeba bílým jogurtem ke svačině. A teď v těch vedrech hlídej pitný režim 😊 Ještě ji můžeš zkusit nakojit ne místo svačiny, ale před svačinou. Ale když se nechce kojit, tak s tím asi nic moc neuděláš 🤷‍♀️

xxkatka90
autor
12. črc 2023

Také to beru tak, že si řekne sama co potřebuje. Jen mi šlo o to jestli to není problém.. myslím množství mleka… jinak papá i pije krásně

me_druhe_ja
12. črc 2023

Úplně v pohodě. Jsou děti, kterým stačí mlíko pomalu dva roky a děti, který už se v 9m plnohodnotne naji. 🙂 Žádnej stres. 🙂