Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Koupit pro dítě na pití láhev Sigg nebo Zdravou láhev?

kikina9
9. kvě 2012

Chtěla bych koupit pětileté dcerce kvalitní netekoucí láhev na pití. Zaujaly mě dvě, a to láhve Sigg http://www.siggstore.cz/pitne-lahve-sigg/detske..., a ještě od české firmy Zdravá láhev http://www.zdravalahev.cz/.
Můžete mi prosím napsat vaše zkušenosti s těmito lahvemi, jestli opravdu netečou a jak jste s nimi spokojené?

oli66
7. pro 2012

Ahoj, dnes nám dorazila sigg, vypadá nádherně - máme tu růžovou s kitty - a dcerka se do ní okamžitě zakoukala. Vypadá opravdu kvalitně, kupovala jsem ji navíc jako použitou a nikdo by to nehádal, je naprosto jako nová. Neteče, pěkně se z ní pije... Myslím, že budeme spokojeni. Koukala jsem se na recenze zdravotních lahví a připadá mi to jako komerční tah. Navíc si holky stěžují, že ty zdravotní lahve nemají kryt na hubičku, což by mi tedy také vadilo. A jinak všechny pozitiva u zdravotních lahví má siggy podle mě taky. Takže za mě : Sigg🙂

plenkacek
12. kvě 2014

Jen doplňuji, že česká Zdravá lahev má již od r. 2013 HYGIENICKOU KRYTKU 🙂 (jako doplněk k dokoupení).
Ted na jaře přidali zase nové originální vzory - takže dětem z těchto lahví chutná i čistá voda 🙂

teja86
31. črc 2015
Uživatel teja86 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.

Taky jsem zdravou láhev objednávala z 4kids a jsem moc spokojená. Je to super hlavně proto, že se může láhev i vyvařit a že nenatahuje pachy, to sem u plastových lahví a krabiček nikdy neměla ráda.

berunka
2. srp 2015

Bohužel co se týká těch pachů tak to nevydrží věčně. Máme ji nějakou dobu a zrovna včera jsem ji myla v myčce a po vyndání je z ní stejně cítit čaj. 😠

smardik
2. srp 2015

proč by byla zdravá láhev nehygienická? koupím krytku a je to. máme 2 roky a zatím spokojenost

Sem začni psát odpověď...

Odešli