Láhev s pítkem podobná lahvi Avent natural, máte tip?

mer
18. led 2017

Holky už sem celkem bezradná, potřebuji láhev s pítkem - tvrdé nebo měkké, která bude co nejpodobnější lahvi s dudlem avent natural, náš malý nechce pít z ničeho jiného, z ostatním flašek si jen cucne a vyhodí, potřebuju nějakou flaštičku co bysme mohli nosit sebou takže aspon 260ml, budu ráda za každý tip - už sme vyzkoušeli všechno možné díky

kackakastanka
19. led 2017

zkus takovou tu s detskym brckem, to jim jde a libi se jim to...

alcar
19. led 2017

Ja presla z dudliku na silikonove pitko od Nuku, ale prechazeli jsme od dudliku Mam a ten je plochy, ne jak ten od Aventu. Primo Avent prodava i lahvicky s pitkem a drzackama, ale proste pitko bude vzdycky jine nez dudlik.

kaja2016
19. led 2017

Ja nevim, jestli rozumim, ale dneska jsem koupila neco podobneho, trosku jiny design. Dcerka je taky na lahvickach avent, ale myslim, ze ne natural, nevim, je to ta nejnovejsi rada. A z tohohle hrnecku pije s nadsenim...

mer
autor
20. led 2017

Brcko nechce,nuk taky ne,ani ten avent hrnecek,aktualne doma mame snad 10 ruznych lahvicek s pitkama a prd dycky cucne a odhodi

kaja2016
20. led 2017

tohle znas? Nezkousela jsem, ale nedavno jsem na to narazila a budu to kupovat.
http://detske-lahve.heureka.cz/pacific-baby-ter...

alcar
20. led 2017

@mer to chce vytrvat a dudel proste nedat. Moje mala mi pila z pitka take mene nez z dudlu, ale ja byla nekompromisni. Rozpila se jakztakz v roce a pul. Kdyz vidim u nekterych kamosek triletaky-ctyrletaky, jak pijou z flasky s dudlem, tak jsem fakt rada, ze jsem to zavcasu odbourala.

verena
20. led 2017

A co ty netekoucí plastovky, ve kterých se prodává detske pití? Můžeš koupit,vylít obsah,par dni používat a pak koupit novou. Jinak jestli je kojeny a nejde o mléko, a jen obyc piti,tak myslím, že dudlíky jsou krok stranou a nejsou nutne,stačilo by rovnou pití ze skleničky. Tak jsme to meli u malého my,tak mu to šlo nejlíp a aspoň nezi skal spatne návyky. Ale musím přiznat, že ted ve skříni objevil starou láhev Avent s tim měkkým plochym dudlem a vezmi si ji oblíbil. Samozrejme dávno pije normalne, ale jak má příležitost, chce "dudu". Jinak se starším jsme taky zkoušeli kde co a nakonec nejlepší byla sklenička...🙂

mer
autor
20. led 2017

Hmm, no budu muset být neustupná, skleničku jakž takž dává, ale musím držet a většinou se částěčně polije, kojený není, um pije též z dudlu, on ne že by to neuměl ale prostě nechce

verena
20. led 2017

@mer no ted koukám, že už má skoro 1,5 roku. On se brzy na něco naučí a bude klid. U staršího jsme to pití resili s příkrmy, a když to neslo,tak jsem mu dělala ty příkrmy řidší,abych do něj ty tekutinyou dostala. Ale myslím, že kdyby měl fakt žízeň, tak vezměny zavděk čímkoliv a bude se snažit 🙂. Tak držím palce,ať to brzy vyresite. ..

petul81
23. led 2017
Uživatel petul81 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petul81.