Nechce jíst čerstvé ovoce

kajirous
18. říj 2016

Ahojte, naše malá papá střídavě oblačno, ale to kvůli zoubkům. Každopádně syrové ovoce nesní, navaluje se jí z toho, jablíčko, hruška, bluma.. Co jakš takš rozžužlá je hrozen a banán jí. Jinak ani mixované ani na okusování jej nechce. Kdy Vám děti začali jíst čerstvé? V tom dušeném, či v přesnídávkách moc vitamínů není :(

josefina79
18. říj 2016

@kajirous ještě nezačal. je mu 3 a ctvrt

lajla
18. říj 2016

@kajirous nejí...max meloun
Vařené je lépe stravitelné

drzticka81
18. říj 2016

syn 4.5 ji jen banan 🙂)) dcera je lepsi 🙂)) ta ji jabko, banan, zkus mandarinku-stavu, pomeranc taky-ji to chutnalo a doted chutna 🙂)) nebo treba mrkvicku s jablickem-ja tam strouham navic i hrusku, nektarinku, broskev, merunku-proste to do toho primicham 🙂))

lenousek10
18. říj 2016

Nas syn ma nejaredi jahody a boruvky.

leki
18. říj 2016

Moje sestra nejedla ovoce (jen jablka, casem vzala na milost banany a jahody) vubec az do svých 16-17 let. Ted je ji 22 a chlubi se jak kazdej rok muze ochutnat at nejake nove ovoce a jak je to super. Myslim, ze bez ovoce se da zit v poho uplne, takze i kdyby ho mala nechtela nikdy, tragedie to neni 😉

kajirous
autor
25. říj 2016

Děkuji všem za názory. Jsem z toho trošku nešťastná, ale nutit jí nebudu. Jsem ráda, že v tom nejsme samy. Třeba se časem rozjí. Je mi doma vštěpované, že my jsme jablíčka a čerstvé ovoce jedli už pomalu od začátku, nevařené, bezproblélmů. Takže člověk trošku znejistí.

lajla
25. říj 2016

@kajirous trochu víc sebedůvěry😉 a kašlat na ostatní