Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nechce jíst čerstvé ovoce

kajirous
18. říj 2016

Ahojte, naše malá papá střídavě oblačno, ale to kvůli zoubkům. Každopádně syrové ovoce nesní, navaluje se jí z toho, jablíčko, hruška, bluma.. Co jakš takš rozžužlá je hrozen a banán jí. Jinak ani mixované ani na okusování jej nechce. Kdy Vám děti začali jíst čerstvé? V tom dušeném, či v přesnídávkách moc vitamínů není :(

josefina79
18. říj 2016

@kajirous ještě nezačal. je mu 3 a ctvrt

lajla
18. říj 2016

@kajirous nejí...max meloun
Vařené je lépe stravitelné

drzticka81
18. říj 2016

syn 4.5 ji jen banan 🙂)) dcera je lepsi 🙂)) ta ji jabko, banan, zkus mandarinku-stavu, pomeranc taky-ji to chutnalo a doted chutna 🙂)) nebo treba mrkvicku s jablickem-ja tam strouham navic i hrusku, nektarinku, broskev, merunku-proste to do toho primicham 🙂))

lenousek10
18. říj 2016

Nas syn ma nejaredi jahody a boruvky.

leki
18. říj 2016

Moje sestra nejedla ovoce (jen jablka, casem vzala na milost banany a jahody) vubec az do svých 16-17 let. Ted je ji 22 a chlubi se jak kazdej rok muze ochutnat at nejake nove ovoce a jak je to super. Myslim, ze bez ovoce se da zit v poho uplne, takze i kdyby ho mala nechtela nikdy, tragedie to neni 😉

kajirous
autor
25. říj 2016

Děkuji všem za názory. Jsem z toho trošku nešťastná, ale nutit jí nebudu. Jsem ráda, že v tom nejsme samy. Třeba se časem rozjí. Je mi doma vštěpované, že my jsme jablíčka a čerstvé ovoce jedli už pomalu od začátku, nevařené, bezproblélmů. Takže člověk trošku znejistí.

lajla
25. říj 2016

@kajirous trochu víc sebedůvěry😉 a kašlat na ostatní