Po očkování odmítá jíst příkrmy

lenkalenka666
3. říj 2015

Ahoj maminky, mám dotaz, byli jsme v pondělí na očkování, do té doby krásně papal příkrmy, od pondělka, ale nechce. Musím mu to nutit a strávním i přes půl hodiny než do něj něco dostanu. Ale neplive to ven, jen prostě má zavřenou pusinku a nechce. Ale i tak do něj něco dostanu. Může to být po očkování? Nebo tím, že nám rostou zoubky? Máte zkušenosti? Co s tím? Za jak dlouho se to spraví? Moc děkuji za rady.

katyxq
3. říj 2015

stačí si přečíst příbalový leták - nechutenství je velmi častý nežádoucí účinek (častější než 1 případ z 10), ale růst zoubků taky může mít vliv ... kdy se to spraví nejde ani odhadovat

naho31
4. říj 2015

Ano, ano. Syn měl to samé, nechutneství k jídlu, nevrlý.. nenuťte ho do jídla, on hlady neumře, nabízejte mu ho v průběhu dne i přes zavedený režim. Pokud to jsou zoubky, měl by případně teplotku a průjem..

lenkalenka666
autor
5. říj 2015

@naho31 A jak dlouho vám to trvalo, než se to spravilo? Teplotu nemá a průjem také ne, zatím.

kvetinka84
5. říj 2015

u nás také po první a druhé hexe naprosté odmítání jídla, nechutenství, nevrlost, hrozný pláč, průjem, hrůza, spravilo se to do týdne. Třetí hexa byla bez reakce. Kamarádce ale holčička přestala jíst po první dávce Prevenaru a od té doby mají problém, jsou jí už dva roky a mají s ní trápení, je to šílený nejedlík, pila by jen mlíko, normálního jídla moc nesní. Tak ať se to brzo spraví

lenkalenka666
autor
5. říj 2015

@naho31 ještě jsem zapoměla zmínit, že mlíčko pije normálně, akorát ty příkrmy, i tak je to tím očkováním myslíte?

naho31
5. říj 2015

Určitě. Mlíčko malý papal normálně, do týdne se to spravilo.

lenkalenka666
autor
6. říj 2015

ok tak já budu doufat, že se to spraví 🙂 děkuji.

adede
6. říj 2015

To asi bude po ockovani, ale i zoubkama to muze byt. Od zoubku nemusi byt teplota, ani prujem. Moje deti aspon nikdy nemely a to nemuzu rict, ze by je nebolely. Asi bych klidne prikrm na par dni uplne vynechala, nebo nabidla, ale nenutila. Urcite se to brzy zase zlepsi 😉