Stávkování příkrmů 🙂. Máte radu či zkušenost?

kopretinka86
12. led 2020

Ahoj maminky,jsem tady nová a nemůžu nikde najít radu o tom co mě trápí, tak píšu nový příspěvek. Moje malá má 8 měsíců a 14 dní. Přikrmy mi krásně papala a uz sme chtěli vypustit mlíčko (umělé). Jenže před měsícem dostala 6 nemoc a od té doby mi úplně bojkotuje prikrmy. Přestala je jíst. Když se jí snažím dát, tak se mi z toho nadavuje, dusí a nechce otevřít pusinku.🙁 spapá jen mléko. Máte některá nějakou radu či zkušenost? Doktora říkala, že mám počkat, ale začínám být bezradná. Předem moc dekuji.

sarrita
12. led 2020

@kopretinka86 Syn když byl v zhruba v tomto věku nemocný, tak doma vařené příkrmy odmítal, kupované skleničky ale snědl. Zkusila bych jít touto cestou 😉

martt
12. led 2020

@kopretinka86 Můj syn mi to dělal také asi kolem těch 8 měsíců. Pak jsem si vsimla, že když jí manžel otvírá pusinku. Zkusilila jsem dát manželovi při obědě na talíř jen příkrm a synovi také. A od té doby se zase rozjedl. Když viděl že má to samé co tatínek a ja. Takže jsem od té doby varila jídla co mohl syn abychom jedli sním.

kopretinka86
autor
12. led 2020

@sarrita už sme to zkoušeli. Nechce kupované ani doma vařené.

kopretinka86
autor
12. led 2020

@martt
Aha děkuji. To vyzkouším 🙂 je pravda, že když snídám tak mě pozoruje a cucá mi rohlík z druhé strany. 😃

martt
12. led 2020

@kopretinka86 my jsme právě vypozorovali, že syn chtěl to co jsme měli my. A to co jsem mu davala nechtěl. Tak jsem pak musela vařit všem stejně 😀

mourovatakocka
12. led 2020

@kopretinka86 Počkala bych, zkoušela různé varianty, na vypuštění UM je každopádně ještě brzy.

jannym
12. led 2020

Dcera mela v tomto veku taky po nemoci sprajc, pred nemoci na posezeni 150g - 180g, nemoc jen mliko nic jineho nepozrela, a pak jsem ji dalsi mesic rozkrmovala od znovu od lzicky

anah88
15. led 2020

@kopretinka86 syn krásně papal do konce 8.měsíce, pak vylezly 2 zoubky a s jídlem byl konec, na oběd max.3-4 lžičky. Tohle trvalo cca 2 měsíce, a pak najednou jako když mávne čarovným proutkem začal papat a hned už chtěl kousky. Tak můžete zkusit také kousky. A UM bych také v žádném případě nevypouštěla, miminko potřebuje hodně tuků, bílkovin a vápníku.