Přestal jíst příkrmy, které už jedl

terinkaaaa
5. únor 2016

Ahoj ženy, už jsem z toho na prášky, náš 10měsíční prcek přestal jíst příkrmy, ale úplně ☹. Nikdy tomu nedal, ale od Vánoc jsem mu je začala dělat na másle, základ na jarní cibulce a rovnou už jsem mu dělala jídlo co jíme my, ale bez soli atd. Baštil jak neuvázanej dokonce chtěl přidávat. Ale poslední 3týdny, odmítá cokoliv co mu uvařím ☹, sní jen kaši, rohlík či chleba s máslem nebo lučinou, nebo výživu,jogurt no a pak samozřejmě prso. Prvně jsem si myslela, že to má od zubu, ale ten už mu skoro vylezl, tak už prostě nevím co to je ☹. Měly jste to taky některá tak? Jak jste to řešily? Díky za odpovědi 🙂

lv
5. únor 2016

Jak jí rostly špičáky, nejedla a to je žrout 🙂 mlíko a zas jen mlíko skoro měsíc.

lidi
6. únor 2016

mě teď 11 měsíční dcera odmítá také příkrmy. jedla by jen suché těstoviny a rýži jinak nic. Ke všemu se točí zády kromě prsa a syrového okurku.

englerova14
6. únor 2016

To známe, malý mu takhle v tomhle věku také bojkotoval cokoliv na lžičce. Trvalo to asi 8 týdnů. Taky jsem z toho byla hotová. Nikdy moc nejedl, ale tohle byl extrém. Pil jen a jen mlíko. Párkrát jsem propašovala flaškou umixovaný naředěný příkrm (ucucnul). Dle mudr. normální. Pak jsme zjistili, že mu vyjely obě horní čtyřky naráz, chudáček.

terinkaaaa
autor
7. únor 2016

@lv
@lidi
@englerova14

Tak u nás to je asi fakt od zubů, dneska jsem zjistila, že se další klube na druhé straně ☹ chuďátko moje....nejradši teď žmoulá rohlík a nic nepotřebuje a prso samozřejmě 😀

englerova14
7. únor 2016

@terinkaaaa 3x hurá rohlíkům a mlíku 😀

svetlus_pepca
7. únor 2016

Normálka 🙂 Náš prcek má teď taky takové "rýpavé" období. Ve všem se porýpe a jednou sní to, podruhé ono. Jeden den jede ovoce, druhý den tvrdý sýr, třetí by snědl, na co přijde a čtvrtý nesní skoro nic. Nějak to neřeším. Ani já nejím pořád ukázkově a pravidelně. Není to poprvé, takže vím, že je to otázka dnů a zas to bude o.k. 😉

keeshka
7. únor 2016

Dcera od začátku příkrmů toho moc nedala, ale po dvou měsících jsme měli zavedené 2 jídla, tak to bylo na dobré cestě. Ale jak píšeš, najednou prostě útrum, vyžadovala jen mléko - zeleninu, maso, ovoce, prostě nic nechtěla. Po měsíci se začala trošku vracet k ovoci a opravdu až po 4 měsících snědla regulérní porci místo mléka. U nás to začalo první Hexou se kterou jí pararelně začaly růst zuby. Začínám pozorovat, že jakmile je problém se zuby, hned chce jen mléko.
U nás to tedy trvalo opravdu 4 měsíce, ale teď zase baští. Myslím, že když dobře prospívá, přibírá, tak proč to řešit.