Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
lidi
12. zář 2016
Jsem zoufalá moje 17-ti měsíční holčička je nervák jak blázen. Kdykoliv se ji něco nelíbí tak kolem sebe všechny bije, kope...prostě mlátí a když ji napomenu tak řev, když jdu od ní tak řev. Aby se sama uklidnila to nefunguje neb huláká tak dlouho až se poblinká. Bojím se, aby na nás někdo nezavolal úřady. Nevím proč je taková ani jak to změnit. Najdu někde radu jak na takové dítě? (bije i starší sestru).
Zobraz celou zprávu
lidi
2. srp 2016
Prosím poraďte mi nějaký recept na sladký dresing k masu. Manžel miluje švestkový kupovaný, ale chtěla jsem vyzkoušet vlastní, ale nenašla jsem žádný recept.
Zobraz celou zprávu
lidi
13. dub 2015
Prosím radu mám kočárek DorJan prestige a potřebuji koupit stupátko/skejt ke kočárku, ale nevím který by na to pasoval můžete mi někdo poradit. Děkuji
Zobraz celou zprávu
lidi
2. bře 2015
Prosím o radu. Dcera už hodinu a pul zvrací jen vodu. ZkoušeZkoušela jsem černý čaj po lzicce ale za 5minut šel ven. Před spaním ji manžel dál arasidy tak to přikládám tomu. Teplotu nemá. Co se dává na uklidnění žaludku?
Zobraz celou zprávu
lidi
22. únor 2015
Co na oteklou nohu. Jsem po úraze nohy. Mám orthesu a musím říci, že noha už ani nebolí...opravdu jen trochu, ale je pořád hrozně oteklá. Dávám si studené zábaly, ale mám pocit, že bych musela sedět s nohou neustále v lavoru, aby to tak neotíkalo. Nemáte jiný osvědčený recept jak se zbavit otoku nohy?
díky
Zobraz celou zprávu
lidi
21. pro 2014
Je to tak hrozné, když se na Vás rodina vykašle....zítřek měl být krásným výletem s lidmi co mám ráda a je z toho fraška.....občas si říkám, že kdybych chlastala a hulila jak fabrika tak mám daleko víc přátel.
Zobraz celou zprávu
lidi
27. lis 2014
Prosím o malou radu. Dcera již třetí týden kašle. Nejdříve jsme měli jen rýmu. Po týdnu ustoupila a hned chytla od babičky kašel a znovu rýmu. Týden jsme dávali fenistil kapky na noc a ráno jitrocelový sirup na kašel, nasivin do nosu a stále pije bilinkový čaj pro děti na nachlazení. Po týdnu nastal útlum. Teď už týden kašle tak jednou v noci vykašlává, potom po probuzení opět vykašlává a přes den když víc pobíhá nebo když pláče tak potom opět vykašlává. Rýmu nemá, ale tak 3x denně víc vysmrká. Když dýchá tak nechrčí ani nic tak nevím co sní dělat. K mudře se mi nechce neb ji hned dá antibiotika. Mám zkusit jiný sirup na kašel případně jaké kapky do nosu mi doporučíte?
Zobraz celou zprávu
lidi
24. zář 2014
Jak dlouhý čas tráví u TV Vaše děti? Dcera má 2 roky a 4 měsíce a mám takový dojem, že je závislák.
Zobraz celou zprávu
lidi
22. zář 2014
Babička se ptá naší malé: "i si plakala když tě teta stříhala" a naše dítě na to: "nebyl důvod"... :grinning: jsem na kolenou. Pořádně mluvit se ji nechce, nevyslovuje a pak plácne takovou odpověď.
Zobraz celou zprávu
lidi
5. zář 2014
Potřebuji poradit dárek pro holčičku 2,5 roku něco kreativního. Nevím jestli modelína je vhodná? Nemáte někdo nápad na dobrou motivační hračku??
Zobraz celou zprávu
lidi
29. črc 2014
Maminky potřebuji radu. Dcera má dva roky. Cca od roku a půl je bez plen přes den. V noci se počůrá tak jednou týdně tak ještě plenku dávám. Nyní se začala počůrávat přes den. Prostě si buď cvrkne do kalhotek což tolik neřeším, ale teď se párkrát stalo že se prostě durch počůrala. Co s tím? Pořád ji vysvětluji že je velká holka a ty se nepočůrávají a ptám se ji proč. Když ji řeknu jestli to už neudělá tak řekne, že nee, že zavolá mami (nechodí na nočník, ale na velký záchod a tam sama nevyleze), ale třeba za dva dny je zase počůraná. Tak nevím jestli to řešit nebo ne.
Zobraz celou zprávu
lidi
17. bře 2014
Tak jsem začala přemýšlet, kdy a jak začít tu mou princeznu učit vyslékat se a oblékat?
Zvládá si vysléct ponožky a velice zřídka tepláčky stáhne nad kolena, to je vše. Každý večer před koupáním se ji snažím nějak vysvětlit jak se vyslékají punčošky (tepláčky), ale úspěch to nemá. O oblékání ani nemluvím, to je pro ni úplná španělská vesnice. Bude mít teprve v červnu dva roky, ale nedokážu si představit, že by šla od září do školky (na tuto stranu jsem ráda, že jsem k tomu zápisu nešli).
Zobraz celou zprávu
lidi
15. črc 2013
Zblázním se...copak je možné mít ve 13-ti měsících období vzdoru. Už týden zuříme obě (dneska dostala i na zadek jak jsem byla vytočená). Teď mě to mrzí, ale nevím co dělat.
Zobraz celou zprávu
lidi
22. bře 2013
Já se zblázním. Po tom co jsem přestala kojit jsem dostala menstruaci cca po 14-ti dnech. Trvala 8 dnů a byla docela silná. Za 25 dnů došla druhá trvala 8 dnů a byla docela silná. Za dalších 15 dnů přišlo špinění asi týden potom krvácení střední další týden to sláblo a teď mám pocit, že to zase "sílí". Myslíte, že je to normální. Moje Mudra dala výpověď a novou doktorku jsem ještě ani neviděla tak se mi za ní moc nechce zbytečně plašit - navíc kvůli nemoci malé teď nikam nemůžu.
Zobraz celou zprávu
lidi
26. pro 2012
Tak jsme v 6,5 měsících věku asi už téměř 100% na UM. Kojím jen v noci, ale sama cítím, že mléka je míň a míň a malá mi v noci pláče při kojení. Nejhorší je, že přes den vypije UM max. 600ml plus 100g masozeleninového příkrmu a 100g kaše takže v noci je vzhůru tak 5x na kojení u kterého pláče. Jak ji mám "donutit" se více "najíst" přes den, aby se v noci tolik nebudila. Už jsem 10 kg pod váhou, kterou jsem měla před otěhotněním a jsem totálně bez energie.
Zobraz celou zprávu
lidi
17. pro 2012
Kolik ml UM (mlíčka) by mělo vypít 6-ti měsíční miminko dle tabulek za den?
Zobraz celou zprávu
lidi
21. lis 2012
Malá mi normálně pila z Aventky Nutrilon, ale teď nechce lahvičku vůbec. Zkusila jsem ji dát sunar, ale ten taky nechce. Mám zkusit koupit jinou lahvičku nebo čím to může být?? Kojením nám nestačí...
Zobraz celou zprávu
lidi
5. lis 2012
Potřebuji radu. Titul nějaké dobré dětské pohádkové knížky. (potřebuji dárek pro neteř a synovce - 1 a 2 třída)
Zobraz celou zprávu
lidi
27. srp 2012
Je možné, aby mi z kojení trnula špička palce na noze? Od doby co se malá narodila tak cítím, že přestávám cítit špičku palce na levé noze. Nebolí to ale je to nepříjemné, ráno to není tak moc, ale během dne pak už mám pocit, že kdyby mě někdo pichnul jehlou tak to ani nepoznám.
Zobraz celou zprávu
lidi
8. srp 2012
Ptám se sice brzo, ale prosím o radu. Kdy, kam a jakým způsobem se letos chodí žádat o rodičovský příspěvek?
Zobraz celou zprávu
lidi
30. čer 2012
Děvčata jak to chodí u pediatra? Co si jako dítě pamatuji tak maminka přišla s miminkem do čekárny, tam miminko svlékla jen do pleny a když měla už jít do ordinace, tak miminko vzala jenom v látkové pleně a všechny ostatní věci si nechala v čekárně. Je tomu i teď tak? Je mi jasné, že jinej kraj jinej mrav, ale abych měla představu. Náš prďousek vždycky strašně vyvádí když se má svlékat a oblékat a když ho rozbalím tak se nevyspitatelně počůrá nebo pokaká, asi bych si měla do ordinace vzít náhradní pleny a ubrousky,že?? Co dělá pediatr s miminkem v ordinaci?
Zobraz celou zprávu