Malá mi normálně pila z Aventky Nutrilon, ale teď nechce lahvičku vůbec. Zkusila jsem ji dát sunar, ale ten taky nechce. Mám zkusit koupit jinou lahvičku nebo čím to může být?? Kojením nám nestačí...
taky mi teď poslední týden lahvičku odmítá, já naštěstí nepotřebuji, jen když dáváme šťávu nebo tak...
21. lis 2012
@lidi my naši dcerku když byla malinká a kojení nestačilo (já teda chtěla za každou cenu kojit) tak jsem jí dokrmila přes stříkačku a prst, to je lepší než přes lžičku a nebo si na prs dej http://www.medela.cz/produkty/specialni-pomucky... Já ho mám doma, stál mě v tu dobu 1000,-- ale k nezaplacení, ted mi leží ve skříni,ale v tu dobu jsem chtěla pro kojení udělat vše. U druhého už to šlo krásně - kojení
19. pro 2012
Co koupit jinou savičku?treba se ji blbe tahne.