Je možné, aby mi z kojení trnula špička palce na noze? Od doby co se malá narodila tak cítím, že přestávám cítit špičku palce na levé noze. Nebolí to ale je to nepříjemné, ráno to není tak moc, ale během dne pak už mám pocit, že kdyby mě někdo pichnul jehlou tak to ani nepoznám.
to je spíš od páteře...s kojením to nemá nic....
Nejdříve jsem se bála že je to DNA ale nebolí to jen mi ten palec prostě trne a to cca dva měsíce takže skoro od doby co se malá narodila. Jinak mi v tom palci "lupká" když chodím (máme doma plovoučku tak to jde teď víc slyšet), ale to mi tam lupe od ...no kam až má paměť sahá... od dětství. Tak jestli to s tím souvisí..
Ono se to občas stává po epidurálu. Zajdi k doktorovi, v nejhorším Tě bude mít za hysterku. Mně trnul palec na ruce a byly z toho dva měsíce neschopnosti kvůli podrážděnému míšnímu kořeni...
trnuti spicky palce na noze je neurologickeho puvodu.Velmi dobre s timto problemem umi poradit homeopatie
Otázka - měla jste u porodu epidurál?