Prosím o malou radu. Dcera již třetí týden kašle. Nejdříve jsme měli jen rýmu. Po týdnu ustoupila a hned chytla od babičky kašel a znovu rýmu. Týden jsme dávali fenistil kapky na noc a ráno jitrocelový sirup na kašel, nasivin do nosu a stále pije bilinkový čaj pro děti na nachlazení. Po týdnu nastal útlum. Teď už týden kašle tak jednou v noci vykašlává, potom po probuzení opět vykašlává a přes den když víc pobíhá nebo když pláče tak potom opět vykašlává. Rýmu nemá, ale tak 3x denně víc vysmrká. Když dýchá tak nechrčí ani nic tak nevím co sní dělat. K mudře se mi nechce neb ji hned dá antibiotika. Mám zkusit jiný sirup na kašel případně jaké kapky do nosu mi doporučíte?
Kolik ji je? Me to prijde jako to, co ma ted malej, zadni ryma. Vloni se nam na to osvedcil Biotussil, ted mu ho davam druhy den, tak jeste nemam vysledky ( pres den nekasle, jen v noci asi tak pul hodiny chrchle,aniz by ho to vzbudilo...)
Dojdi s ni k doktorovi kdyz uz je to tak dlouho tak bt to mozna chtelo neco poradneho cilene na ten kasel.
k lékaři určitě dojdi, jestli jste ještě nebyli. Alespoň si ji poslechne
Dej male nejaky tusin...at se kasel zastavi..