Co na oteklou nohu. Jsem po úraze nohy. Mám orthesu a musím říci, že noha už ani nebolí...opravdu jen trochu, ale je pořád hrozně oteklá. Dávám si studené zábaly, ale mám pocit, že bych musela sedět s nohou neustále v lavoru, aby to tak neotíkalo. Nemáte jiný osvědčený recept jak se zbavit otoku nohy?
díky
zkus koupit aescin - je proti otokům, kolegyně si zlomila nohu v kotníku a chválila ho..
22. únor 2015
V lékárně smíchají octan hlinitý, jestli si tu chemii nepletu🙂
22. únor 2015
lidi
autor@hancazivocich a může se v těhotenství??
22. únor 2015
@lidi - neměl by..
22. únor 2015
Noha nahoře, studené obklady, lymfodrnáž.