Příkrmy. Jak na více dnů?

martik222
30. pro 2021

Ahojte, ráda bych se zeptala jak je to to s prikrmy na více dnů. Nejsem na mrazení jídel a dělám malému vše čerstvé, ale jak je to s polévkou? Chci začít vařit na večeře, je problém když bude třeba na 3 dny ? Nebo alespoň 2 ? Neumím si představit vařit vývar každý den😅

felixfelicis
30. pro 2021

No zrovna ten vývar mívám zamrazeny neustale (používám často do vareni), v tom bych neviděla vůbec problém. Jinak se řídím tím, jestli bych si to jídlo ještě dala sama. Druhý den v pohodě🙂

martik222
autor
30. pro 2021

@felixfelicis a jak připravujete vývar k zamrazeni, jestli se můžu zeptat.Vždycky jsem se k tomu odhodlavala, ale bylo jednodušší hodit kostku. Samozřejmě ne pro mimco ale pro nás dospělé 🙈😁

alcar
30. pro 2021

Vzdy jsem varila vecer na dalsi dva dny. Takze v podstate to jedli jakoby treti den. Co se tyce vyvaru, ja mrazim, pokud zbyde, i celou polevku vc. mrkve a hrasku, co je v polevce.

felixfelicis
30. pro 2021

@martik222 koupím nějakou směs masa na polévku a směs zeleniny, k tomu od oka nové koření, pepř a bobkový list. Určitě by se tu našly vymakanejsi recepty🙂, zkus najít na zdi, nedávno tu někdo řešil kuřecí vývar a receptu tam bylo hodně. Přidávám vývar do guláše, do omáček, do rizota, jako polévku ho dělám často dětem, takže ho mám zamrazeny fakt pořád a jak vidím, že dochází, už varim další hrnec 🙂

jjasmina
31. pro 2021

@martik222 my máme polévku i na 4 dny🤣