Jak jste začínali s příkrmy u nekojených dětí?

sabiik
30. čer 2017

Holky,
jakým způsobem jste začínali s prvními příkrmy u nekojených dětí?

eli_luc
30. čer 2017

@sabiik já jsem začínala kaší na noc, většina začíná mrkvičkou, tu jsem přidala po 4 týdnech. Kaší si zvykla na lžičku a nebyl to z toho mléka takovej šok, určitě ale nezačínat ovocem, pak by zeleninu prcek nemusel chtít dlabat 🙂

alkuska
30. čer 2017

já jsem začla zeleninou před obědovým mlékem, jeden druh zeleniny ze skleničky z DM, zezačátku jen jednu lžičku, pak postupně víc, vždycky tři dny po sobě stejný druh. Po dvou týdnech jsme měli všechny základní druhy zavedené a přidávala jsem maso.

ela90
30. čer 2017

Taky jsem začala malé dávat zeleninu cca od pátého měsíce. Moc jsem to nehrotila, jak se mi chtělo a co bylo to vyzkoušela. Našla jsem někde super článek o "alergenech" a že nemá cenu to oddalovat, bylo to normálně vědecky podložené. Takže za měsíc stihla mimo tradiční věci třeba i červenou řepu, vejce, lepek, jahody, rajčata.... Všechno ji strašně moc chutná. Nemá cenu něco lámat přes koleno, na žádné dítě není univerzální postup, chce to jen zdravý rozum a ideálně jít po sezónních věcech. Tak ať se zadaří jako u nás 😊 protože já mám doma výstavního jedlíka 😊

sabiik
autor
30. srp 2017

@ela90 Tak jsme začali 🙂 Máme ozkoušené téměř všechny základní druhy zeleninky a papkáme ukázkově 🙂 |Ráda bych začala vařit z kupované zeleniny,ale mám strach z dusičnanů.Vaříte z kupované?

baris
30. srp 2017

@sabiik z kupované zeleniny bych nevařila. Ale otázka zní, zda i ta bio zeleniny není plná dusičnanů 😒 Moje holky nejedly do roka jiné jídlo než UM + kupované příkrmy ve skleničkách. Po roce vyfasovaly polévku, maso s bramborem .... a byl klid 🙂

ela90
30. srp 2017

@sabiik Je super že neotálíte a zkoušíte 🙂 Já nemám zahradu a ani nikdo z blízké rodiny, takže vařím z kupované. Dusičnany jsou rizikové do třech měsíců 🙂 a to ještě žádné miminko kromě mlíčka většinou nic jiného nepapká. Takže tak. Pro klid duše jsem vařila z kojenecké vody, protože i chuťově je tu voda z kohoutku nic moc. Ale když jsem u svých rodičů, tak tam vařím všechno (čaj, jídlo) z vody z kohoutku (městská voda, velmi dobrá kvalita blížící se kojenecké). Podle mě je důležitější jít teď po sezónních věcech a využít toho že jsou aktuálně zralé. Ráda chodím nakupovat na trh, spíše se zajímám, jestli není zelenina dovezená kdo ví odkud, kde ji sklízeli ještě nezralou.... Nechci tím téma dusičnanů nijak zlehčovat, držím se spíš hesla, že obecně "všeho moc škodí".

ela90
Autor odpověď smazal
Zobraz