Příkrmy v Německu?

karol1996
22. čer 2019

Maminky, bydlíme co by kamenem dohodli od Německa 🙂 Vyplatí se tam kupovat prikrmy? Chystám se tam vyslat manžela, nechce se mi dělat male op :D a bez něj to nerisknu 🙂 Děkuji za odpovědi :*

veraakubik
22. čer 2019

Ano vyplatí..Hipp kterej tady stojí tuším 45kč tak v Německu 1,25euro..I líp voní.. 😉

karol1996
autor
22. čer 2019

A berete jen Hipp, nebo mají nějaké své značky?

veraakubik
22. čer 2019

@karol1996 beru různé ,,značky,, podle toho kde nakupuji..Nejčastěji DMko,Rossmann..

leilinka1234
22. čer 2019

Rozhodně se vyplatí 🙂 posledně jsem koupila skleničky Hipp v akci v německém Kauflandu. Vyšla asi na 25 Kč. A ta samá sklenička u nás za 53 Kč. Německý skleničky mají k tomu všemu ještě i chuť. U nás je ve skle prapodivná hmota. Kupuji i Hipp kaše. Jednou jsem byla nucená koupit v ČR. Obyč kaše bez chuti. Fuj. V Německu podstatně levnější, sladká kaše s příchutí, chutná i mně 🙂 prostě nebe a dudy a když to máte za barákem, neváhejte 🙂 stačí vyrazit do Kauflandu. Tam máte vše 🙂

azanka
22. čer 2019

Taky nakupujeme v Německu, vždycky, když je příležitost. Lepší ceny i u kapsiček, ovocných tyček a podobně.

sabcav
22. čer 2019

@karol1996 stačí dojet do nejbližšího aldi a d&m, oproti cenám u nás nebe a dudy, nehledě na kvalitu. Beru všechno možné, hipp, alete, bebevitu, babylove, všechno je levnější, kolikrát i za polovinu (např. žluté přesnídávky babylove z dm u nás 21,90 , tam €0,55 ). Kupuji tam i um, zase, je levnější a chutnější . Kamarádka si nemohla vynachválit plenky z německého dm, jsou mnohem levnější než u nás, a sají víc, než ty české. Dceři tyhle plenky nesedí, ale kupuji v aldi plenky a ubrousky značky Mamia.

sudylichozrout
22. čer 2019

@sabcav DM si pomerne vyrazne zaklada na tom, ze dava stejne veci sem i do Nemecka. Kdyz koupis jakykoliv jejich produkt (Babylove, Balea...), maji zadni info nalepku v nemcine a ta ceska je pres ni jen castecne prelepena. Je naprosto jasne videt, ze neni rozdil ve slozeni, ty produkty jsou jednotne. Urcite je to v Nemecku levnejsi, ale jde o identicke vyrobky.
P. S.: Nemam nic spolecneho s PR firmy DM 🙂

sabcav
23. čer 2019

@sudylichozrout

Fajn, ale na na německém eshopu je 37 příkrmů babylove , tady u nás jen 35 ... a dalo by se pokračovat a hledat dál, ale tím nebudu ztrácet čas.
Škoda, že si nezakládají na jiné cenové politice, než kterou momentálně mají, nerozumím té logice, vlastně nelogice, kdy u nás stojí ty jejich přesnídávky a naprosto totožné přesnídávky jsou v Německu za polovinu , navíc vzhledem výši německé minimální mzdy, kindergeldu apod.

Jen namátkou :
ČR: https://www.dm.cz/babylove-bio-prikrm-jablka-s-...

D: https://www.dm.de/babylove-apfel-mit-getreidefl...

A třeba u hippu to neplatí taky, hipp má určité příkrmy jen pro trh v Německu 😉

leilinka1234
23. čer 2019

@sabcav naprostý souhlas... Prostě my pro všechno do Německa 🙂 mýdla, vlhčené ubrousky, další kosmetika... A jídlo pro děti je u nás už samozřejmost. Je to smutný, ale je to tak.

tervi
23. čer 2019

@karol1996 Také tam jezdíme. Dcera miluje značku Freche Freunde - kapsičky, křupky... Super je i musli od Hippu, které jsem u nás neviděla.

sudylichozrout
23. čer 2019

@sabcav to je dano mj. velikosti trhu. Ten nas je daleko mensi nez nemecky, proto aby byl ziskovy, musi byt produkty drazsi. Je to tak u mnoha veci. Navic pripocti nizsi nemecke DPH i nizsi cenu pohonnych hmot. U nas ji zvysuje obr danove zatizeni, ktere se promita jako jeden z nakladu do koncove ceny. Nemuzes v tomto brat v potaz kupni silu, ta v cenotvorbe nema prim.