• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příkrmy ve skleničce. Které jsou podle vás nejlepší?

20. února 2014 
Ahojky,
tak já jsem ze začátku kupovala skleničky, většinou značku Hipp a potom Hami. Nechtělo se mi vařit, když malá toho snědla strašně málo.
Teď už je to tak, že kupované mi nechce, tak doma vařím. A z čeho? Kupuju si mraženou zeleninku :wink: .
9. led 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikuu - díky za echo :wink:
9. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já dávám skleničky, dr. mi říkala, že pokud můžu, je to lepší, protože je to hodně kontrolovaný, teď jsem někdy i uvařila, abych to trochu pozměnila. :wink:
9. led 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem kupovala Alnatura, nebo vařila z biopotravin (zeleninu jsem měla většinou mraženou, k tomu bio rýži, brambory nebo těstoviny a bio maso). Dceři chutnalo velice obojí.

Značce Hipp nedůvěřuju poté, co jejich příkrmy propadly v testu MF Dnes, protože obsahovaly příliš sodíku. Moc doporučuju si ten test na webu idnes vyhledat. I ne-bio příkrmy měly poměrně málo dusíku. Na druhou stranu podomácku připravený příkrm z nebio surovin obsahoval tolik dusíku, že by to neprošlo normou. Už si nepamatuju moc detaily. Určitě to ale na tom webu ještě někde bude.
9. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jím zase skoro jen Hipp a Alnaturu - taky mi vadilo, že je v Hipp od 5 měsíce sůl, ale píší, že je to z důvodu jódu pro správnou funkci štítné žlázy.
Jinak HAMI mu nechutnal ani od 4. ani od 6. A navíc mají všude mrkev, která ho hrozně staví.
Takže naši favoriti jsou Hipp - polévky, hlavně s kukuřicí a hráškem, telecí s rýží a Alnatura dýně (mají 3 druhy) ale od 7 měsíce je ve skleničkách duté místo s výběrem :unamused:

A ovocné - favoritem jsou švestky od Hipp a jinka je mu to jedno :slight_smile:
10. led 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač :grinning:
10. led 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u nás se vaří převážně z mražené zeleniny (lepší kvalita než při čerstvé) i z čerstvé dělám hodně vývarovky s hovězím, krůtím a kuřecím... a čerstvého ovoce a na přilepšenou vybírám skleničky se zložením které třeba doma nedělám jak masozeleninové, tak z 100% ovoce, jelikož nemáme problémy s papáním vše vždy sníme i z kouskama :wink: a to už 250g :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na značku nekoukám, pročtu si hlavně složení ... snažím se kupovat vše bez cukru rafinovaného, a pokuď jsou tam bylinky a trošku sole tak nevidím v tom žádny problém, už nejsme malinkatý miminko :dizzy_face:
10. led 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
male chutnala prevazne znacka Hipp a to asi proto,ze byla chutove vyraznejsi coz se da chapat kdyz jsem ji v tehu dopravala ostre pikantni jidla vesmes indicke :grinning: snedla vsecko,ale hipp ma skvele testoviny bolonske ci jake a to bych jedla sama,ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak od hippu milovala ve sklenicce kase na dobrou noc v tmave lahvicce moooc drahe.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doma jsem ji varila a mrazila jidlo..do 2let ji bylo jedno v podstate co snedla..
10. led 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám hodně příkrmy o Sunarky, ovocné i masozeleninoé. v Hippu byla někdy sůl,což mi celkem přijde divný.
10. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my to střídáme podle složení a nabídky. Favority jsou: Alnatura a Babydream, potom Hami, zkusili jsme Hipp a čeká nás ještě Sunárek. Z ovocných jsme zatím zkusili Hamánka - jablka.
A kaše nám zatím chutná Sunarka rýžová nemléčná a rýžovo-kukuřičná nemléčná.
10. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon, že se k tomu vracím, ale koukala jsem na složení Frutapury a obyč. přesnídávek od Hami, bylo mi divné, že by to mělo stejné složení a Frutapura byla o tolik dražsí. Tak ve Frutapuře je opravdu jen ovoce a jablečná šťáva, kdežto do obyč. přesnídávek Hami se přidává rýžová moučka, voda, citronová a jablečná šťáva, takže složení je dost odlišné.
13. led 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, ale ten test je z června 2007
13. led 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj malý nejvíc chutnal Hipp,to okoštovala snad všechny druhy
Hami jí moc nejelo jenom pár druhů
Sunárek a Alnatura vůbec
13. led 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupuju zásadně Hipp,Alnatura,Sunárek a od Rossmana.Je to bio a hlavně,bez přídavku antioxidantů a zbytečností,které příkrmy zahušťuji.Přijde mi brutální,že třeba Hami cpe do všeho emulgátory a to jen proto aby byla třeba přesnídavka hustá!Tu samou službu vám uděla třeba rýžová moučka apod...
13. led 2009 ve 13:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my kupujeme Hami, chutná nám nejvíce a Frutapura.A prokládáme to domací stravou pro pestrost.
15. led 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha a mate to matky....porad hipp hipp hipp protoze je bio, a jak to projel..... :grinning:
15. led 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak si myslim, ze je to tak vsechno na stejno....akorat se to moc resi.
15. led 2009 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zajímavej test, díky za odkaz. My máme nejraději Hami telecí se zeleninou nebo krůtí se zeleninou a Alnatura. Hipp malé vůbec nejede.
15. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda Hipp nekupujeme, přišel mi zbytečně drahej a přitom zhruba stejný složení jako jiný příkrmy. No a nakonec vidím, že se to vyplatilo - není ani moc dobrej.

dzej
Tak ten telecí Adélka nesnáší, asi jí nechutná tenhle druh masa. Začne se vždycky dávit a nesní to ani za nic. Takovej prcek a jak už si vybírá, co? :grinning:
15. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,to teda koukám,už se nedivím,že malá Hipp nevezme do pusy :slight_smile: ,měli jsme asi dvakrát,fakt to je drahý a evidentně nic extra :wink:
Dzej-to telecí od Hami Adélka taky miluje :wink:
15. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme párkrát Hipp zkusili, ale nějak zvlášť nás neuchvátil. Už ho kupovat nebudu. Dnes jsme měli Sunárek krůtí maso se zeleninou 6 m. a jak se Patrik olizoval.
15. led 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten test mě ani nepřekvapil - ale je vidět, že každý výrobce má jednu skleničku kvalitní a jinou ne, ale i vítěz testu Hami - jako ale nevím, proč bych do kluka cpala vepřový - to mu nic nedá :unamused:
A další věc - sunárek a hami má snad v každé skleničce hlavně mrkev - ale nás strašně ucpává a tak musíme hledat jiné skleničky.
15. led 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ygreen : a to je to, ze kazdemu detatku vyhovuje proste neco jineho. Musis hledat, co vyhovje pravve tvemu diteti. Nam mrkev nevadi.

A to ze nektera sklenicka je horsi v hodnoceni neznamena, ze se to neda jist. Prijde mi ze ste ted uvidely nejaky test, a hned ste se lekly a prestanete z cista jasna kupovat hipp.Z niceho nic je povazovan za nejhorsi znacku, pritom zrovna tady na koniku byl u maminek vychvalovan do nebe, za to jak je bio. Zitra tady bude jiny test, ze hami a sunarek sou blivajzy nejvetsi a v tu ranu, zde bude napsano, no my uz to kupovat nebudem:slight_smile:)
15. led 2009 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hipp teda bio není,neříkám že je to sra.ka,ale nejlepší není...už jsem psala výše že jsem v tom našla ve složení sůl :rolling_eyes:
15. led 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Test nechápu,ygreeen má pravdu, vepřové těm dětem nic nedá,mám to potvrzené od dr :sweat_smile:
15. led 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka: některý hipp sklenky jsou bio a ta sůl, zase to už nejsou kojenci a jód je na zoubky potřeba :wink: tak si myslím, že trocha soli neublíží, ale jako jinak samozřejmě taky nesolím :slight_smile:
15. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a co říkáte Hamé? Adélce to teda hrozně chutná, ale mně to smrdí jako ty jejich Májky a podobný výrobky.
15. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtela bych se zeptat, co si myslite o ovocnych presnidavkach? Ktere davate? A co si myslite o hamankovi od hame?
16. led 2009 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek