Rostoucí jídelní židlička s 5bodovým pásem

klecanda
10. kvě 2019

Ahoj, prosím doporučíte mi někdo rostoucí zidlicku, která má dostatečně široký (odnimatelny) pultík, 5-bodové pásy a stojí kolem 2 tisíc?

koukala jsem na Safety 1st Timba, ale má jen 3-bodový pas, a na Hauck zidlicky, ale ty mají jen madlo před prcka a když bych chtěla pultík dokoupit, jsem na 3 tisících.. 🙈😔

Díky!🙂

martiniquest
10. kvě 2019

Nevím, k čemu je na jídelní židličce 5bodový systém, není to auto. Máme tříbodovou z Lidlu a jsme moc spokojení. Syna jsem do ní nikdy nezapínala, sedí tam normálně sám.

hezz17
10. kvě 2019

Máme hauck, bez pultu- sedí přímo u stolu. Pult jsme nechtěli. A ksiry jsme ani nevytahli 😀

matkacekatelka
10. kvě 2019

My pásy používali možná 3 měsíce. Teď v roce a půl už je to zbytečné

ni_kola
10. kvě 2019

My jsme pasy pouzivali jen chvilku, ted uz vi, ze se u stolu sedi. Mame hauck alpha + a spokojenost, pultik neni treba, sedi s nami primo u stolu a je spokojena.

bayt
10. kvě 2019

@klecanda Ahoj, my máme stoličku od Stokke. Je dražší, ale máme u našich i všude jinde různé levnější židličky a opravdu nejvíc spokojená jsem s tou Stokke. Je úžasná. Je dost vysoko, což je pohodlné na krmení a i syn to má rád, že vidí vysoko. Má super ten tácek, ten je veliký a vejde se na něj plno blbin (jídlo, pití, hračka...). Je polohovatelná, velmi stabilní, dítě se do ní snadno dává i vyndavá.

A pásy jsou úplně skvělé - strašně lehce se zapnou i rozepnou (ale pro dospělého, syn už je umí zapnout, ale rozepnout ještě ne!) U některých židliček mi vadilo obtížné rozepínání, přece jen dítě se někdy zakucká a člověk ho chce vytáhnout co nejrychleji. My teda pásy používáme i teď (15 měsíců) a budeme i nadále, protože syn je schopný se ve stoličce postavit, přelézat z ní na stůl a vůbec dělat milion kravin.

ladyhacek
10. kvě 2019

Jen k těm pasum staršího jsem taky nepoutala snad na začátku, ale mladšího musím.
Ještě teda nesedí tak je v židličce v pololehu ale umí se v ní přetočit na břicho a svezl by se dolů.
Jasně jsem u něho, ale občas odbehnu. Pro utěrku nebo tak a při jídle ho přidržovat aby "seděl" a nedělal blbosti to taky moc nejde

Nemůžu dohledat co máme my je to ale všechno dost podobné, nás tedy stala 2500
https://www.kocarky.cz/cam-campione

Koukněte na stránky Tchibo - myslím, že jí má kamarádka a snad dobrý

6miska4
10. kvě 2019

Máme drahou, extra super židličku od babičky... zbytečně... Pásy nesnáší, pult je mírně z kopce, takže polilvka se div nevyleje.. Bohatě by stačila ta z Ikei. Vyhozené peníze, naštěstí né moje. :D

terka555
10. kvě 2019

@klecanda mame zidlicku Petite&Mars a naprosta spokojenost, stala 2000kdyz je nekde sleva koupis i levneji🙂 vzadu ma kolecka tak muzes presouvat, pasy pouzivame, syn chce porad nekam lezt😂pultik jde cely sundat a sklada se jeste ze dvou casti 🙂 muzes si dat jak vysoko potrebujes🙂

puhelin
10. kvě 2019

My mame rostouci zidli Safety 1st z Lidlu. Postupne jsme na ni presli od lehatka, zeme a ve stoje (dcera uprednostnovala blw, sedi od 10 mesicu), pres tu obycejnou z Ikea (ta pak uz dcerce nevyhovovala, protoze sama na ni nevylezla). Asi v 15 mesicich jsme koupili tu rostouci, nejprve se zabranou a s pultem, pak jsme pult sundali a zidli prisunuli ke stolu. Popruhy jsme ji nedavali, sedi poslusne a slezt zvladne od tech 15 mesicu bez pomoci. Bylo by zbytecne kupovat drazsi model rostouci zidle, nevidim v nich rozdil krome nosnosti. Nase ma 20 kg a to dcerce vystaci jeste nez pujde do skoly 🙂

klecanda
autor
11. kvě 2019

@martiniquest Bojím se, aby si v ní syn nechtěl stoupat a nedělal blbiny.. nedejbože pak třeba neprepadl. Ale asi ji vezmu no. Spoustu z Vás píše, že popruhy vůbec nepotřebovala..

klecanda
autor
11. kvě 2019

@ladyhacek díky, ale plastovou nechci, nelíbí se mi 😂😔

martiniquest
11. kvě 2019

@klecanda Vyzkoušíš a uvidíš. Pokud bude dělat blbiny, nepomůže ani 5 bodů a budeš ho muset mít pod dozorem. A třeba bude v klidu a nebude to problém.