Sreening 1. trimestr - pozitivní Downův syndrom

nonfood
2. kvě 2019

Maminky, prosím vás, nějaké recepty od 7 měsíce, poradíte??? Malímu dělám rizoto, s těstovinami, maso kombinuji s bramborem, mrkví, kedlubnou a batáty.. Mraženy hrášek...... Na netu nic moc není..... Díky

jirovapa
2. kvě 2019

@nonfood zkuste kuchařku od Annabel Karmel 😊.

bayt
2. kvě 2019

@nonfood Tak dnes jsem třeba malému dělala rýži, cuketu, rajče na troše cibulky, tymián, tuňák v oleji. Umí být taky vybíravý, a tohle mu moc chutnalo. Má rád třeba jehněčí s lilkem, bramborem, rajčaty. Lososa se špenátem, koprem a ctirónem. Kachnu s fazolkami, mrkví a bramborem a do toho trošku žampiónů...

mku
2. kvě 2019

Ja jsem varila a do dnes varim podle intuice... do vseho poctivy vyvar (masicko se spoustou zeleniny) a pak zeleninka podle toho co jsem koupila a mela doma. A pak priloha podle nalady/nebo podle toho jak rychle jsem ji potrebovala uvarit.
Nejvic maly miluje polevky vseho druhu, to veceri, v poledne davam masicko se zeleninou a prilohou. Koukni na @petit_grisu ta ma super inspirace a podle ni jsem zacala varit 🙂

matkacekatelka
3. kvě 2019

Souhlasím s mku. Uživatelka petit_grisu má album plné přikrmů. Hodně jsem se inspirovala