Vaření v páře, musím používat kojeneckou vodu?

makiszek
18. led 2018

Maminky, nikde jsem se nedokázala dozvědět, jestli pro vaření v páře musím používat kojeneckou vodu. Já vím, že některé používáte kohoutkovou i na normální vaření, to úplně nechci. Ale nemůžu najít informaci, zda se i párou dostávají dusičnany do připravovaného jídla. Nedokázala mi to s jistotou říct ani doktorka.

absintka19
18. led 2018

Ja do mlika davam kojeneckou a na pare davam kohoutkovou. Ono neni kohoutkova jako kohoutkova, ale zas bych to neprehanela 🙂 Ja na pare varim male v kohoutkove vode.

makiszek
autor
18. led 2018

@absintka19 mlíko samozřejmě taky dělám z kojenecke 😊 ale u te páry mi to přijde zbytečný. Třeba sestra i zeleninu vaří v kohoutkove od začátku a malá žije ☺ ale kdyby mi někdo řekl ze je nutná kokenecka i u te páry tak bych to dodrzela.

absintka19
18. led 2018

@makiszek nutna neni, Adelka moje taky zije a sni uplne vse, nestihne se ani zaspinit 🙂

editah222
18. led 2018

Vařila jsem normálně z kohoutkové. U nás je voda kvalitní a tak jsem neviděla důvod k vaření z kojenecké.

hazenkarka
18. led 2018

Syn 6 M, ale predcasnatko. Ja davam zhruba pul a pul, pridavam tu vodu k jidlu, aby mel pyre, tak radsi i kojeneckou.... Zaciname se lzickou a kousky mu zatim navaluji

ninive211
18. led 2018

Kojeneckou pouze přímo na pití anebo UM do kaše (ohřívám v mikrovlnce, takže to neprochází varem), jinak na vaření vždy kohoutková voda.

yerry
19. led 2018

Pro vaření v páře jsem taky používala kohoutkovou... ona ta kojenecke voda je sice fajn, ale nikde nemáte jistotu že se dodržují podmínky pro skladování....pokud ji v obchodě nevhodné skladují, zničí její kvalitu a pak jd kohoutkova srovnatelná... navíc u nás je prý voda moc dobrá, takže jsem neřešila ... kojeneckou jsem používala jen na čaj a to jen na chvíli

makiszek
autor
19. led 2018

@yerry Určitě, kojeneckou beru s rezervou, i po tom co byla teď testovaná v pořadu A dost! Ale opravdu by mě to zajímalo z toho pohledu fyzikalniho nebo chemického (jak to říct), jestli i pára obsahuje dusičnany. Přece to musí nějaký odborník vědět 😕

yerry
20. led 2018

@makiszek sama jsem zvědavá jestli se tady najde někdo kdo to bude vědět

makiszek
autor
20. led 2018

@yerry asi budu muset oslovit nějakého chemika, protože ani Google mi nic nenašel.

martiniquest
20. led 2018

Zacni si vodu cistit sungitem a nemusis kupovat kojeneckou vodu 🙂

martiniquest
20. led 2018

Jinak samozrejme, to co je ve vode, kterou pro vareni v pare pouzijes, se dostane i na jidlo - voda zmeni skupenstvi na paru a ta prostoupi cely prostor parniho hrnce

makiszek
autor
20. led 2018

@martiniquest je to nějak "vědecky" prokázáno? Protože z těch PET lahví mi krvácí srdce.

vanea
20. led 2018

my tady máme vodu tak hnusnou a tvrdou, že si z ní ani my nevaříme čaje a kafe...do vaření ale dávám kohoutkovou no..malému budu určitě aspoň do začátku vařit z kojenecké..kdybychom měli vodu z kohotku dobrou, tak vařím z ní🙂

martiniquest
26. led 2018

@makiszek Vedecky? Staci pouzit selsky rozum a zakladni znalosti z fyziky 🙂 Tak si poridte filtracni zarizeni nebo alespon mineral sungit a vodu si cistete sama doma.

makiszek
autor
26. led 2018

@martiniquest hm tak selský rozum asi teda nemám. Jak mám vědět jak se chovají dusicnany? 😂

martiniquest
27. led 2018

@makiszek dusicnany jsou soli, ve vode disociuji na ionty - ionty zustavaji rozptyleny ve vode (protoze pri vareni v pare zustava nadoba de facto uzavrena) - je to srozumitelne?