• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme s příkrmy. Jaké máte zkušenosti, tipy?

29. dubna 2017 
@maryanna diki za tip :slight_smile: ty budes davat/davas aky jogurt?

@aannggiie podla mojich info sa moze davat grecky. dokonca je vraj velmi vhodny prave kvoli svojmu obsahu tuku, tot moje vedomosti z tejto krajiny :wink:
18. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leelo a kde sa daju zohnat taketo jpgurty? U nas nemaju ani ........ len zvolensky a holandiu ale to mi mala nechce. Byvame v mensom meste
18. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamicky, chcela by som Vas poprosit o radu, mam 7mes. syna, doteraz sme pekne papali prikrmy, ale cosi sa stalo a maleho zo vsetkeho husteho neskutocne natahuje na zvracanie. Tak sme s tym prestali a zaciname odznova, chcela by som sa iba spytat, ci by som nemohla kupovanu stravu rozriedit prevarenou vodou, napr. zemiaky s kuracinkou a mrkvou su dost huste, nechce mi to takto jest- znova ho natahuje. Mozno keby to bolo redsie. Len mam obavy, ci to takto mozem urobit. :unamused:
18. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkas1 skus pozriet v tescu - tak ako pise maryanna
18. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapalo určitě zředit můžeš. :wink:
18. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina - dakujem, uz som sa tesila, ze maly zacal znova jest, no a pozri. Akosi mu to neide. :frowning2: Dufam, ze zriedene to pojde lepsie. :slight_smile:
18. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leelo ok zkusim dík
18. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkas1 v Tescu jestli máte
18. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapalo určitě můžeš ředit i míchat z domácí stravu.Ptala jsem se dr
18. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aannggiie suoer, dakujem vam, tesco je vo vedlajsom meste, ale urcite tam skocim
18. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leelo no buď ten zvolenský, alebo SABI, alebo ten tesco, je aj tesco organic ten má asi cca 7% neviem.-..my robíme aj domáce jogurty len neviem či ten by som mohla dať
18. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hathor1231 krajcov chleba kolko bude chciet :wink:
18. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latvia ja som jej zatim dala najviac 3,ale ona by si dala este viacej. cestovin uz moc nema,takze to az taka hruza nemoze byt. a ine pecivo tiez nejedava,len ryzovo-psenicny chlebik
18. srp 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapalo skus mu navarit domacu stravu. mozno tie kupovane blivajzy nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapalo aj mna napadlo hladat pricinu inde ako v konzistencii... co ak mu to jednoducho nechuti? :wink:
18. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ake cestoviny su vhodne pre deticky? a mozeme aj my uz? stale mam take obavy, ze co vlastne mozeme...
18. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferova jasné môžete, ak už jete lepok tak normálne ale bezvaječné, ak lepok nejete(čo nepredpokladám ) tak bezlepkové bezvaječné...
18. srp 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik :slight_smile:
@maryanna my varime Panzani, Barila neviete, ake su? ci vajecne alebo nem :slight_smile: resp ake davate? lepok papame :slight_smile:
18. srp 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferova to je jedno aké si prečítaj na obale či sú bezvaječné alebo nie...lebo panzani je značka a tá ma viac druhov takže pohľadaj zloženie ale večšinou užnaobale píše veľkými že či bezvaječné alebo napr 5vaječné, 6vaječné
18. srp 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neviete aku maj trvanlivost tie mliecne kase?
18. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon myslis dokedy spotrebovat po otvoreni? tusim mesiac
18. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latvia a trvanlivost neotvorenej? (v dM je nejaka akcia a mam este zlavove kupony tak rozmyslam ci nekupit)
18. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon na kazdej krabicke mas napisany datum spotreby :wink:
18. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latvia jj...ja len ci sa tam oplati ist.... (niekedy si s malou premyslim, ci ist do obchodu ci nie) ked este tak 2 mesiace nebudem prikrmovat....tak snad aspon 2 mes by trvanlivost mala byt?
18. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicimon je otazne, ktore su v akcii, ci nie tie, ktorym uz bude o par dni/tyzdnov koncit expiracia....ked budes mat cestu okolo, mrkni sa :sweat_smile:
18. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latvia dobra pripomienka....pojdem pozret , dik :slight_smile:
18. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, potrebujem poradit...mne sa zda ze cokolvek dam juli papat, tak ju z toho boli brusko...ona papa krasne, zje okolo 150g, vypije vodicku..kaka 2x za den, ale v noci sa zvija, puci sa, nevie si poprdiet, nadranom z tazkostami kaka, potom je uz ok...pripomina mito nase koliky,...den v poriadku, noci horor..
uz jedla mrkvu, zemiak, patizon, cuketu, tekvicu, karfiol...snad len tekvica obisla bez problemov...
poradte co robit? dat jej menej a poto dat radsej mliecko za tym aby ju zasytilo alebo dat uz ovocie na olovrant, mozno by jej to pomohlo s tym kakanim, aj ked teda 2x za den nie je malo ale as jej nestaci...alebo co? poradte...ci vydrzat?

a este sa chcem spytat, ci ked jedla karfiol v utorok, mohla mat este tuto noc z neho problem? lebo vcera jedla cuketu ale aj tato aj ta predosla noc bola otrasna, z pondelka na utorok som to pripisala tomu karfiolu, ale tato noc neviem...cuketu uz jedla predtym a nic nebolo a teraz toto :unamused:
19. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blumka skus na nu pomalsie, tzn. napr. tyzden jej davaj len mrkvicku so zemiakom a uvidis, ako ti na to bude reagovat, ci bude mat aj napriek tomu bolesti. Ak nie, tak skus pridat cuketu a dalsie druhy zeleniny tiez postupne. Mozno potrebuje este cas, aby si zazivanie zvysklo. V tom veku som malemu davala prikrm len 1x denne, a to zeleninu na obed. Az o mesiac neskor som pridala ovocie (varene)(1x denne).
19. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunea ona uz mesiac papa zeleninu..zacala som ked mala 5 mesiacov a 2 tyzdne...zemiak viem ze robi problem, mrkva kupodivu nie, teraz ten karfiol, cuketu som jej davala asi ako tretiu a nebol ziadny problem, len vcera ked som ju dala znova, ale teda neviem ci to bol doznievajuci karfiol alebo cuketa..
19. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunea vsetko som davala 3 dni, ked bol nejaky problem tak som prestala....uz tak parkrat bolo v noci, tak som jej na dalsi den nedavala zeleninu, len som jej nechala mliecko cely den a noc bola v pohode....
19. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek