• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme s příkrmy. Jaké máte zkušenosti, tipy?

29. dubna 2017 
@andelka tak krupka ji nevadi ta se ji rozpusti...tu jedinou zvlada :slight_smile:
20. čer 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marda no vidíš, aspoň něco. To se poddá :wink:
20. čer 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej stále příkrmy odmítá....neotevře ani pusu na lžičku :angry: , nechce u toho sedět, máchá rukama, takže boj, kdo z koho, nedostanu do něj vůbec nic :rolling_eyes:
20. čer 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima me taky nevydrzi v zidli...mam ji na sobe,prohlizim knizku nebo mobil a nenapadne strkam...ted uz tech 100g dama a dopijem se mlikem :grinning:
20. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima me taky nevydrzi v zidli...mam ji na sobe,prohlizim knizku nebo mobil a nenapadne strkam...ted uz tech 100g dame a dopijem se mlikem :grinning:
20. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marda mě ale neotevře pusu, nemám šanci tu lžičku tam dát, když už se mi to po nějakým boji povede, nepolkne, nezavře pusu a vyslintá to ven...a to jsem zkoušela různý druhy příkrmů, co vezme je rukou podávaná vařená brambora, rohlíkl chleba..ale klasický příkrmy ani náhodou
20. čer 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky jdu zase pro radu :sweat_smile: Malému (jsme na UM) teď bylo 7měsíců kolik by měl za den vypít UM??Za celý den mi vypije 550ml není to málo??
20. čer 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marda v židli by to bylo absolutně bez šance, on prostě na mě neposedí, kroutí se, prohýbá se, neudržím ho, má děsnou sílu (už chodí podél nábytku), v lehátku to taky nejde, i když je připásanej, tak se otočí na břicho
20. čer 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima neskusala si do toho prikrmu namocit rohlik, kukuricne chrumky a takto - rukou - podavat? pouzivat namiesto lyzice? u nas to obcas islo len takym sposobom :slight_smile:
20. čer 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@em_ka zkoušela, vzal si kousek, poznal to a bylo hotovo

20. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no teda, ty mas ale sikovneho syna :grinning:
20. čer 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka moja este ani teraz poriadne neveceria...nechce...ale take co mohla zuzlat (rohlik) to uz od 7meho mesiaca milovala:slight_smile:
20. čer 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkat1 jak je každé děcko jiné, co? Já mu teda rohlík krájím na kolečka a ty na čtvrtiny, protože si procvičuje úchop malých věcí a aspoň jí sám :slight_smile: Kdybych mu dala kus rohlíku, tak si ho strčí půlku do pusy a pak se dusí, ťula. A spíš by si s ním hrál než jedl. I když možná teď už ne, musím vyzkoušet. U něho co platí teď, nemusí platit za 14dní. :sweat_smile:
20. čer 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to u ziadneho:slight_smile: tie deti sa velmi rychlo menia:slight_smile:
20. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Zkus mu jako tu bramboru uvařit i mrkev, pastiňák, třeba brokolici, nakrájet na špalíčky a ať si bere sám. Na našeho to platí.
20. čer 2011 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@em_ka no tak jistě, na farmářských trzích nemusí být nic bio :slight_smile: my si jdeme ve čtvrtek pro první biobedýnku :dizzy_face:
21. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím vás jakou lžičku používáte, když dáváte malým polévku? a kde jste ji koupili? je to trošku mimo téma, ale nějak nemůžu v žádném obchodě sehnat nějakou hlubší...
21. čer 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eldzej ja nemam ziadnu specialnu obycajnu umelohmotna lyzicka za par centov z bezneho detskeho obchodu... mam aj take akoze pre lahky uchop ale to je des :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a chces povedat ze inde kde ta nalepka je tak to uz musi byt bio?:slight_smile: lebo ja si to nemyslim...papier znesie vsetko...
21. čer 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka to mu teraz ides varit z bio?
21. čer 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkat1 no, mělo by být, pokud je tam jedno z těch certifikovaných log. Jen nápis nestačí.

@cicimon jo, když jsme s příkrmy začínali tak skoro nic bio čerstvé nebylo. Ale co bylo, občas jsem koupila i skleničky jsem preferovala bio.
22. čer 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eldzej z DMka, tam maji docela vyber lzice, od malickatych, po vetsi a pak tam je myslim MAM takova modra a ta je dost hluboka.
22. čer 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak mas stastie ze tak veris ludom:slight_smile: aspon si spokojna ze kupujes tie spravne veci...ja si nemyslim ze vsetko co je napisane niekde je pravda a moze to byt certifikovane ako len chce
22. čer 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky co dáváte UM stalo se vám taky, že po zavedení pokračovacího mléka děti trochu jinak jí? 2 dny dostává dcera nutrilon 2, problémy žádné, ale asi víc sytí, sní méně ovoce i zeleniny a i vypije méně toho mléka, asi ale nemá cenu ji nějak nutit, kaše zatím nedávám, malá spí celou noc po mlíce, tak jí nebudu zatěžovat...
22. čer 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svatule pokracovacie mlieko ma vyssiu energeticku hodnotu, t.j. viac syti
22. čer 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@em_ka Ja co som malu UM tak prave naopak- menej kaloricke boli pokračovacie a ja v tom aj vidim logiku-ved babo papa už aj ine.Akurat vapnika maju vačšinou citelne viac pokracovacie mlieka,inak je to dost podobne a aj casto kaloricky menej vydatne-aj ked len o minimum.Skor tu bielkovinu už maju menej adaptovanu a tak sa tažsie travi a dieta ma mlieko dlhsie v brušku.
22. čer 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaja73 co som ja kupila mlieko dvoju, ta mala vyssiu energeticku hodnotu, ale pravdou je, ze to bola ina znacka :slight_smile:
22. čer 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se zeptat, jak starým dětem dáváte Reis Drink z DM? Dneska jsem se na něho dívala - píšou tam, že není vhodný pro kojeneckou výživu, ale nenašla jsem v něm nic, co by děti nemohly, snad jenom mořskou sůl, ale to bych typla, že jí tam moc nebude. Chtěla jsem z něj vařit kašičky, protože ty instantní se mi moc nelíbí a nemléčný zase kluk nechce. Je mu teď 8 měsíců.
22. čer 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, myslíte že ovocie na večeru je postačujúce?
22. čer 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek