• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České výrobky pro naše české dětičky. Doporučte značku

18. září 2016 
@lukava Plenky Anavy :slight_smile: a kdyby ti nevadilo Slovensko - já to furt nějak beru jako domácí :sweat_smile: - tak bezva prstěradla do postýlky nepromokavá http://adema.sk/index.html
10. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jdu ještě přispět se zkušeností, objednala jsem bodýčka Pixybaby a Gudo. Pixy baby mě dost zklamaly, mají blbý střih, u nožiček nejsou vykrojené. Jsou měkoučký, ale dost slabý, no nic moc. Ale Gudo jsou super.
A protože teď řeším odrážedlo, tak ještě přidám: http://www.yedoo.eu/cz/odrazedla-yedoo.aspx, http://www.dveplusdve.cz/odrazedla.html
10. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ardila díky za referenci! já jsem teď trošku zklamaná ze značky Amálka, nové pěkné, hezké barvy, vzory i střihy, ale taková dost tenká bavlna a dost to žmolkovatí. Třeba oblečky Jožánek mají moc lépe zpracované. Je to tlustší bavlna, teplákovina a i po mnoha praních v pohodě. Jo a Gudo jsem vůbec neznala, juknu na to :wink:
10. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romcovaklarka plenky Anavy jsou top, naprosto souhlasím :wink: Slovenské věci jsou také bezva. Základ je, aby to nebylo dovážené přes půl světa...razíme heslo "live globally act locally" :wink:
10. bře 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
10. bře 2012 ve 20:10 • evaviki
Mně se osvědčilo oblečení pro děti od fy Autex. http://www.naseslunicko.cz/letni-kolekce-autex-baby,83.html Prvních pár kousků jsem dostala od sestřenky, po jejích dvou dětech, a ačkoliv bylo na barvě znát že je to milionkrát prané, tak tvar i materiál pořád super... Tak jsem zapátrala, a i tady v malém městě v kamenné prodejně je mají. Takže repre bodýčka kupujeme jen tyto. :slight_smile:
10. bře 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
este ma napadli vyrobky na fler Ale konkretnu skusenost s detskymi vecami nemam.. Jedine s baletnou suknickou pre neter a ta bola dokonala :grinning:
10. bře 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
autor
@evaviki dražší, ale krásné, pravda... jsem ani nevěděla, že se vyrábí u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava vyraba sa v Liptovskom Mikulasi (ak sa nemylim) Tam som pred xy rokmi objavila predajnu a odvtedy patri medzi oblubene :slight_smile: Ale pravda je, ze na Slovensku maju nizsie ceny ako v Cechach, takze ked nieco potrebujem a nevadi mi cakanie, tak nakupujem, az ked idem k rodicom do Bratislavy..
10. bře 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
pěkné nádobí pro dětičky má tescoma bambini
23. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc hezky šité oblečení :slight_smile: http:arex-prosetin
7. zář 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám nejraději dětské oblečení značky Autex Baby. Je to kvalitní, krásné ale trochu dražší. Dostala jsem do výbavičky několik kusů oblečení této značky po neteři a ačkoli to bylo už několikrát prané, pořád to bylo krásný. Kvalita je prostě znát :slight_smile:
8. zář 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
česká značka je myslim i Rejoice, mají oblečení i pro děti od vel. 122 :wink:
12. zář 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Detoa český výrobce dřevěných hraček....koupili jsme krásné kostky s krtkem :slight_smile:
12. zář 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
další krásné dřevěné hračky dělá v Klatovech Bino
http:bino-drevenehracky
12. zář 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ardilo, ty šiješ dadoos? Milujeme dadoos :slight_smile: Ještě jsem nedávno natrefila na ceske-produkty, tam mají různé věci pro děti, koupili jsme tam dvě české tříkolky a nějaké lacláče. Prima věc. :slight_smile:
17. lis 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
25. lis 2012 ve 22:13 • mamina19844
autor
@mamina19844 a to jsou české věci?
26. lis 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. lis 2012 ve 20:18 • mamina19844
26. lis 2012 ve 20:31 • mamina19844
fusaky peřinky povlečení oblečení atd atd já skoro vše pořizovala na www.dita.cz Jejich fusak s outlastem vyhrál cenu na veletrhu pro děti
26. lis 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. lis 2012 ve 20:42 • mamina19844
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
28. lis 2012 ve 20:24 • adela1981
autor
super na jaro/podzim jsou outlast kukličky, nefouká za krk, šije je firma Dita tábor :slight_smile:, moc dobrá kvalita, pěkný materiál a nevadí to ani našemu atopikovi :slight_smile:, moc doporučujeme
6. led 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hojda jj, taky jsem je nedávno objevila, mají super věci :slight_smile:
6. led 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, máte někdo zkušenost s tričky ADLER? Prodavaji se pro těhule nebo i dětská. Je to opravdu česká značka?
19. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Adler mohu jen a jen doporučit, já firmu znám i pracovně a i doma máme dost velké množství hlavně triček-tedy normální nětěhotenské a manžel je porád nosí, sice třeba už jen na doma, ale prostě porád drží :slight_smile:
19. led 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vicky007 tak díky! to jsem ráda, jsem si říkala, že se mi zdají ta trička nějaká levná, aby byla opravdu kvalitní a česká :wink:
19. led 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek