Chůvička, dětská jednotka na baterie, event. akumulátor

suzitweetty
5. črc 2016

Dobrý den, maminky prosím o radu, kterou chůvičku koupit. Chtěla bych, aby i dětská jednotka měla možnost být na bateriích nebo aby měla akumulátor. Chtěla bych využívat do kočárku, který bude na zahradě a já v domě. Děkuji moc za rady. Š.

verense
5. črc 2016

Já mám NUK Eco Control+ http://www.nuk.cz/nuk-babyphone-eco-control-plu...), tam jdou baterky do obou jednotek. Jen ta dětská jednotka nemá žádné poutko např. na zavěšení na kočárek, je to spíš postavit ji někam vedle kočárku. Ale využívám ji jen příležitostně u tchánů v baráku, doma v bytě malého slyším i bez chůvičky 😉 .

rousse
5. črc 2016

@suzitweetty máme AVENT SCD560/00 a nemůžu si vynachválit. Dosah super (máme opravdu velkou zahradu a dosáhla zatím kamkoliv), snímání zvuku super - manžel nastavil maximální citlivost a když sousedka na zahradě mluvila na jejich děcka, tak jsem rozuměla i tomu, co říká🙂 Baterky jdou do obou jednotek (v rodičovské jsou nabíjecí) a v té dětské vydrží i poměrně dlouho v provozu. Jen přesně, jak píše verense - ani tady dětská jednotka nemá poutko, takže jsem ji malé dokočárku vždycky postavila někam na chráněné místo před větrem a pohoda - nasloužila se nám v kočárku na zahradě opravdu hodně 😎

suzitweetty
autor
6. črc 2016

@rousse děkuji moc. na tu jsem se dívala, a nebyla jsem si jistá jestli je i dětská na baterky. tak super 🙂

jbzirafa
6. črc 2016

http://m.heureka.cz/chuvicky/h-plus-h-chuvicka-...
My máme tuhle, obě jednotky jdou jak do zásuvky, tak napjaté akumulatory. Jsem s ní moc spokojená, kromě toho dvojího napájení pro mne byla důležitá velikost (do kapsy, za pas) taky kvůli pobytu na zahradě(mému )a dosah.

rousse
6. črc 2016

@suzitweetty jo je, oni tam píšou, že to je pouze na nouzový provoz, ale minulý rok, když ještě přes den chrněla hodně, tak spala hlavně v kočáře na zahradě a v poho.... u našich dokonce naši při prvních "prázdninách" nevěděli, že ji mají zapnout do zásuvky a na baterkách jim vydržela celý večer - prarodiče a technika 😀

suzitweetty
autor
6. črc 2016

@rousse tak to je super. no jo no, to věřím technika jde dopředu :D dívala jsem se že je ještě typ 570, ale nevím teda v čem je rozdíl, na to jsem nedošla. jen je trošku dražší než ta 560

laisobel
6. črc 2016

Ahoj, my mame tez Avent a nemuzem si vynachvalit. Citlivost musime obcas snizovat, slysim i dest venku a co si povidaji sousedky... 🙂
Na velke zahrade bez problemu! Nevyuzili jsme vsechny funkce ale nemenili bychom.

rousse
6. črc 2016

@suzitweetty To nevim, v cem je rozdil, ale uz jen dodam, ze stejny typ ma i moje kamaradka a jeji manzel montuje policejni radary a hodne tady te radiotechnologii rozumi, takze asi je fakt na trhu i podle odbornika jedna z nej 😎

barumat
6. črc 2016

Taky hlasuju pro Phillips Avent, jen bacha, bezdrátové nejsou všechny od nich 😉

suzitweetty
autor
6. črc 2016

holky moc děkuji 🙂 tak ji objednám 🙂 i recenze má dobré tak jdu do ní 🙂