Co teď koupit za oblečení pro batole?

lpch
29. zář 2018

Maminky, mozna pro nekoho hloupy dotaz, ale chci si nechat poradit, at mi pak doma zbytecne nelezi nevyuzite kousky obleceni.
Syn 19 mesicu, bydlime ve meste, chodime na hriste. Obcas jedeme za rodinou na vesnici. Ted resim, co vse poridit. Ma smysl kupovat nejake ty nepromokave overaly, pripadne ty pogumovane bundy/kalhoty? V desti s nim uplne neplanuju chodit ven, ale rikam si, ze clovek nevi..nebo koupit nejakou softshellovou bundu? A co na zimu? Ma smysl kupovat kombinezu? Vloni to bylo v pohode, lezel v kocare, vystacili jsme s bundou a kombinezou, ale letos fakt nevim. Navic je vsude toho tolik..

janaelia
29. zář 2018

@lpch Bude na zimu bez plínek? Pokud ano, tak bych volila spíše kalhoty a bundu, pokud ne tak bych zvolila overal na zimu. Nepromokavé obleční je fajn do chladnějšího počasí, volila bych podšité.

lucie01
30. zář 2018

Prcek má 2 roky v lednu a teď chodí v softshellce a tepláčkách, máme i pogumované kalhoty z Lidlu a ty jsou fajn - prcek už taky chce více chodit, jezdí na odrážedle a když je hnusně vymete každou kaluž. Na zimu máme nachystanou bundu a oteplováky - já totiž tak nějak doufám, že se během zimy zbavíme plínek 🙂

23363
30. zář 2018

My nedáme dopustit na softsheelové kalhoty, ty hrubší podšité... chodí v nich celý podzim i zimu (s punčocháčemi), jen když je fakt zima (což minulou zimu bylo asi 10 dní), tak dáváme oteplovačky... ty celogumové věci mi přijdou šílené... mně přijde, že se v tom musí šíleně potit.